Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zima w mieście

W ramach akcji „Zima w mieście” Cieszyński Ośrodek Kultury Dom Narodowy zorganizował zajęcia modelarskie „Zrób to sam”. Wtorkowe spotkanie z modelarstwem rozpoczęło się od kartki papieru. Po udanych próbach samolotowych lotów dzieci poznały techniki tworzenia kartonowych modeli.
- Z przykrością stwierdzam, że modelarstwo zanika. Dzieci nie wiedzą, że można czerpać przyjemność z budowy modeli. Chcemy to zmienić i zarazić najmłodszych uczestników pasją tworzenia. Może w ten sposób uda się ich przy okazji oderwać od komputera, który często jest nieodłącznym towarzyszem ferii zimowych. Warto pokazywać młodym ludziom inne alternatywy spędzania wolnego czasu. Po dzisiejszej frekwencji można wnioskować, że gdyby zajęcia modelarskie były imprezą cykliczną to z pewnością cieszyłyby się sporym zainteresowaniem – podkreśla prowadzący Arkadiusz Sztwiertnia.
Wszystkie sekcje, które działają w Cieszyńskim Ośrodku Kultury licznie przyciągają zainteresowanych. Jest z czego wybierać. Zimowa szkółka szachowa, Zimowy kolaż, Ferie z ceramiką, a nawet Warsztaty lalkowe na których uczestnicy będą mogli własnoręcznie wykonać najprostszą laleczkę gałgankową budzą spore zainteresowanie.

(bsk)
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: