Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zibi szuka domu...

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS przedstawiamy Państwu Zibiego. To bardzo ładny, sympatyczny i zdrowy pies. Jaka jest jego historia?

 

 

Zibi ma około siedmiu, ośmiu lat. Niestety trzy i pół roku spędził w schronisku. Trafił tam w kiepskim stanie - był pokrzywiony i bardzo smutny. Wśród wielu psów będących w schronisku stał się po prostu niezauważalny, dlatego miał bardzo marne szanse na adopcję. Tak też się stało - zawsze inny pies został dostrzeżony i opuścił smutne miejsce...Zibi jednak nie stracił nadziei na poprawę swojego losu.


Zibi w połowie grudnia został zabrany ze schroniska do domu tymczasowego Stowarzyszenia AS. Jego wdzięczne i wierne spojrzenie zostało zauważone przez wolontariuszkę ASA. Po przyjeździe do domu Zibi bardzo dobrze odnalazł się w nowych warunkach. Ma mnóstwo zalet. Niczego nie niszczy, sygnalizuje potrzeby wyjścia. Jazda samochodem nie stanowi dla niego problemu. Na pewno odwdzięczy się swoją ogromną miłością nowym właścicielom.

Zibi potrafi chodzić na smyczy. Nie wszczyna awantur z innymi psami. Ponadto nie jest wybredny w jedzeniu. Ma niezłą kondycję, (lubi spacery - te krótsze i te forsowne). Zawsze przychodzi na zawołanie. Zna komendę "siad" i "daj łapę". Nie skacze z radości, jak to jest w nawyku innych psów, ale przede wszystkim kocha i szanuje człowieka. Uwielbia dzieci. Nie jest może zbyt wylewny w okazywaniu psich uczuć, ale zawsze stara się wykorzystać każdą sytuację, aby być blisko człowieka. Zibi lubi położyć swój pysk na nogach właściciela lub wtulić się swoim ciałem.

Zibi jest zaszczepiony i zaczipowany, przed adopcją zostanie wykastrowany.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Ustroniu. Proszę spojrzeć na zdjęcia - jest bardzo ładny i chce zaufać dobremu człowiekowi.

Telefon w sprawie adopcji: 795 - 003 - 521. Kto przygarnie Zibiego?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-12-27 20:49:28
megan: Nie kupuj - ADOPTUJ !!! Całego świata nie zmienisz, ale możesz zmienić świat Zibiego !!!
2020-12-28 07:53:49
utopiec: megan, adoptuj. Zmień świat zibiego.
2020-12-28 11:25:22
hycel: Co za ludzie, psa wykastrowali, mają go 3,5 roku i chcą się go pozbyć. Megan, adoptuj, zmień świat Zibiego.
2020-12-28 11:42:56
megan: Mam juz dwa zwierzaki prosto z ulicy, a w samym schronisku cieszynskim siedzi pewnie z 250 psow, w Bielsku pewnie wiecej. Zatem tradycyjnie NIE KUPUJ-ADOPTUJ!!! Przed zakupem rasowego szczenięcia popatrz w oczy Zibiego!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: