Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zgłosił interwencję i trafił... za kratki.

Jeden z mieszkańców Ustronia wezwał policję, bo jak twierdził, poróżnił się ze znajomymi, którzy teraz mu grożą. Po przyjeździe na miejsce, okazało się, że zgłaszający jest poszukiwany przez mundurowych.

Jak poinformował dziś (09.12.2019) rzecznik prasowy cieszyńskiej policji, mieszkaniec Ustronia zadzwonił po pomoc policji twierdząc, że znajomi mu się odgrażają. Między mężczyznami miało dojść do nieporozumień związanych z finansami. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że nie doszło do żadnej kłótni. Strony rzekomego konfliktu w obecności mundurowych spokojnie wytłumaczyli sobie nieporozumienia i się rozeszli. Stróże prawa sprawdzili dane zgłaszającego. Okazało się, że 36-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Tychach oraz w Katowicach do odbycia kary roku pozbawienia wolności.

Mężczyzna został aresztowany, jednak to nie wszystko w trakcie przeszukania znaleziono przy nim kilkanaście gramów dopalaczy. Środki zostaną przebadane a za posiadanie dopalaczy grozi mu do 3 lat więzienia.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-12-09 11:22:23
tommy: Czy to bardziej świadczy o głupocie wzywającego, czy raczej o nierobstwie policji, którą trzeba wezwać na miejsce i pokazać dowód, żeby zgarnęła poszukiwanego?
2019-12-09 12:03:30
stokrotkacc: No raczej świadczy o szkodliwości dopalaczy. Co widać po logicznych krokach "poszkodowanego" ;)
2019-12-09 12:05:01
stokrotkacc: Na stówe świadczy o szkodliwości dopalaczy na logikę ;)
2019-12-09 14:11:45
donekT: Co więcej, w artykule nie zostało ujęte, czy groźby owych znajomych wywołały u zgłaszającego poczucie zagrożenia, pomijam czy uzasadnionego. Jeżeli nie były to groźby karalne, ktoś mógłby kogoś obciążyć kosztami bezpodstawnego zgłoszenia.
2019-12-09 17:04:14
dagmara011: nawet ćpać trza umiec. A poza kto takie gow... Bierze
2019-12-09 18:20:54
krzysztofmn: dagmara - ty najwyraźniej się łudzisz, że alkohol nie jest takim "gow..." - mylisz się, j e s t, i z pewnością sama je bierzesz - no to sto lat i na zdrowie!
2019-12-09 21:06:41
donekT: Niektórym wymienianie poszczególnych rodzajów narkotyków proponuję rozpocząć od tego najbardziej powszechnego, stosowanego przez wszystkich i masowo produkowanego, dostępnego w niemal każdym sklepie i lokalu gastronomicznym, i nie tylko. Zdaniem Niall'a Ferguson'a, zawartym w pozycji pt. "Imperium; Jak Wielka Brytania zbudowała nowoczesny świat", na bazie tego narkotyku, została swego czasu zbudowana międzynarodowa pozycja Wielkiej Brytanii, mowa o ...CUKRZE...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: