Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zgłoś się do Industriady

Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił konkurs pn. ?Obiekt Zaprzyjaźniony INDUSTRIADY 2014?. Jego celem jest wyłonienie maksymalnie dziewięciu obiektów, które ? mimo, iż nie należą do Szlaku Zabytków Techniki ? będą mogły wziąć udział w jego Święcie.
Zdecydowaliśmy się na ogłoszenie konkursu dlatego, bo zainteresowanie udziałem w tym najważniejszym w Polsce festiwalu kultury industrialnej ze strony różnorodnych podmiotów związanych z dziedzictwem przemysłowym jest naprawdę bardzo duże. Taka procedura pozwoli nam utrzymać wysoką jakość oferty Święta Szlaku, uatrakcyjnić jego program i spopularyzować kolejne, nie do końca jeszcze odkryte obiekty techniki – mówi Adam Hajduga, Kierownik referatu Promocji Dziedzictwa Industrialnego Urzędu Marszałkowskiego.
 
Adresatem konkursu są właściciele lub prawni zarządcy obiektów/miejsc poprzemysłowych lub przemysłowych o autentycznym charakterze (zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego), którzy w dniu INDUSTRIADY przygotują w nich specjalne wydarzenia. Laureatom konkursu przyznany zostanie tytuł „Obiekt zaprzyjaźniony INDUSTRIADY 2014”, co równoznaczne będzie z możliwością udziału w działaniach promocyjnych poprzedzających Święto Szlaku, jak i uczestnictwem w samym festiwalu.
 
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie formularza zgłoszeniowego w terminie do 31 stycznia 2014 roku. Wnioski przyjmuje Wydział Kultury Urzędu Marszałkowskiego. Regulamin konkursu oraz formularz wniosku dostępne są na stronie internetowej Województw Śląskiego.
 
Organizator konkursu:
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Wydział Kultury - Referat Promocji Dziedzictwa Industrialnego
ul. Ligonia 46 40-037 Katowice
tel.+48 32 77 40 969
fax.+48 32 77 40 030
 
red.
źródło: Urząd Marszałkowski
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: