Zebrzydowice - wakacyjne remonty

Zebrzydowiccy urzędnicy podsumowali wakacyjne remonty w placówkach szkolnych. Łącznie wydano na nie 256 000 złotych.

Najwięcej,  bo aż 165 000 pochłonęły prace w Zespole Szkół w Zebrzydowicach. Wyremontowano pomieszczenie WC chłopców wraz z wymianą instalacji wod-kan w zakresie jednego pionu. Odnowiono podłogi  (cyklinowanie parkietu) w 3 salach lekcyjnych, wykonano też konserwację wentylacji w hali sportowej oraz wykonano coroczne czyszczenie niecki wraz z jej uszczelnieniem i naprawą lamp basenowych. Oprócz tego  wykonano konserwację boiska z sztuczną trawą i odmalowano pomieszczenia zaplecza kuchennego wraz z naprawą posadzki w zmywalni.  Odremontowano pomieszczenia szatni szkoły podstawowej oraz wymalowano na wszystkich poziomach ciągi komunikacyjne (korytarze).

Z kolei w Zespole Szkół w Kaczycach prace objęły remont instalacji c.o wraz z wymianą grzejników w części obiektu przyległej do sali gimnastycznej.  Wymalowano 4 sale lekcyjne wraz z częścią a przyległego korytarza. Koszt tych prac wyniósł 31 000zl.

Prace remontowe nie ominęły także Szkoły Podstawowej w Kończycach Małych -  wymalowano na wszystkich poziomach ciągi komunikacyjne (korytarze).  W trybie awaryjnym naprawiono licowanie płytkami ściany w pomieszczeniach kuchennych. Wszystko to ogółem kosztowało  25 000 zł

W Szkole Podstawowej w Marklowicach Górnych  wykonano renowację stolarki drzwiowej. Na ten cel przeznaczono 12 000 zł
Remonty objęły także obiekty Przedszkolne -  wyremontowano pomieszczenie szatniowe, wykonano remont instalacji kanalizacyjnej oraz instalacji związanych z zewnętrznym pomieszczeniem sanitarnym na obiekcie przedszkola w Kaczycach. Te prace pochłonęły 23 000 zł

(red/mat.pras.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-09-03 11:36:26
Przepierón: Nie można mieć większych zastrzeżeń co do wykonanych prac za 256 tys zł. , chociaż Zebrzydowice to kraina cudów , ja nadal jestem pod wrażeniem łobalónej wiaty za 77 tys zł.<br />http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,34561,wiata-sie-zawalila.html<br />Ciekaw jestem co dalej? Może by nas ox poinformował o dalszym losie tego cuda.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją