Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zebrzydowice: Święto Wina i Pchli Targ

Niezwykle ciekawie zapowiada się nadchodzący weekend w Zebrzydowicach. Zebrzydowicki GOK organizuje dwa wydarzenia – Pchli Targ w sobotę oraz Święto Wina w niedzielę.

Pchli Targ nad Młyńszczokiem

Każdy z nas posiada w domu różnego rodzaju, bibeloty, pamiątki, książki, zabawki narzędzia czy różne starocie i rzeczy używane których już nie potrzebuje, a które mogą się komuś przydać. Warto wziąć więc w pchlim targu, który organizuje zebrzydowicki GOK - targi już na stałe wpisały się w kalendarz imprez i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem - informuje zebrzydowicki ośrodek kultury.

Pchli Targ odbędzie się w sobotę 9.10.2021 w godz. 9:00 -13:00 w amfiteatrze w Zebrzydowicach. Dzięki temu w razie w razie niepogody, chronić będzie wszystkich dach nad sceną, - Zapraszamy wszystkich zarówno tych, którzy chcą wystawić swoje bibeloty jak i tych, którzy chcą pooglądać czy kupić coś ciekawego… - zachęca organizator. Dokumenty do pobrania znaleźć można tutaj - LINK

Święto Wina, Miodu i Sera

Z kolei w niedzielę (10.10.2021), po raz pierwszy w gminie odbędzie się Święto Wina, Miodu i Sera. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13:00 na placu zamkowym w Zebrzydowicach. - Będzie można degustować, porozmawiać z wystawcami, dowiedzieć się więcej o samej produkcji a także dokonać zakupów – zachęca organizator. – Nie zapomnieliśmy o najmłodszych na których również czekają atrakcje, będzie m.in. zamek dmuchany, malowanie twarzy, konkursy itp. – dodaje Małgorzata Guz, szefowa GOK.
Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-10-05 17:08:14
czesiohill: Na Święcie WMiS oczywiście będą się wystawiali wyłącznie zarejestrowani producenci, o co zadba odpowiedni organ wójta z PLW i PPIS. No, bo bezpieczeństwo żywności najważniejsze. A ta, produkowana w garażu i waszkuchni zgodnie z projektem "najmądrzejszego" ministra będzie w specjalnej promocji dla samobójców.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: