Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zebrzydowice: przymiarki do remontu

W Gminie Zebrzydowice ogłoszono przetarg na remont paru ulic: Dworcowej, Staropolskiej, Otrębowskiej, Olchowej. Do 9 sierpnia włodarze czekają na oferty, remont ma być zakończony w połowie października.

Do remontu pójść mają ulice z dużym natężeniem ruchu, a kiepskim stanem nawierzchni: - Zakres zamówienia obejmuje: zad.1. wykonanie wielkopowierzchniowych remontów cząstkowych dróg gminnych o nawierzchni asfaltowej w ciągu ul. Dworcowej, Staropolskiej, Otrębowskiej i Olchowej na terenie Gminy Zebrzydowice – czytamy w ogłoszeniu o przetargu.

Co będzie robione? - Na odcinku w/w ulic wykonane zostanie frezowanie istniejącej warstwy jezdnej o gr. 5 cm wraz z ułożeniem nowej warstwy ścieralnej. Ponadto wymienione zostaną uszkodzone elementy wraz z regulacją wysokościową istniejących urządzeń zlokalizowanych w drodze. Odtworzone również zostanie odwodnienie poprzez wyczyszczenie istniejących przyległych rowów otwartych. Szczegółowy zakres poszczególnych ulic ujęto w przedmiarach robót: 1a, 1b i 1c. zad.2 polega na wykonaniu remontu cząstkowego metodą powierzchniowego skropienia.

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-07-27 21:29:22
maykel: Doskonały pomył. Zróbcie remont dróg przed zimą żeby na wiosnę wyglądały tak jak teraz..
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: