Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zebrzydowice - będzie sezonowe lodowisko

Na razie pogoda nas nie rozpieszcza zimową aurą, jednak w Zebrzydowicach już myślą o nadchodzącej wielkimi krokami zimie. Po raz kolejny miłośnicy łyżew i hokeja w zimie nie będą narzekać na nudę. Wzorem roku ubiegłego na tamtejszym Orliku powstanie sezonowe lodowisko.

Lodowisko rozpocznie swoje funkcjonowanie 13 grudnia i ma być czynne do 15 marca przyszłego roku. Godziny otwarcia oczywiście będą uzależnione od pogody, ale zaplanowano, że ślizgać będzie się można  w godzinach od 8.00 do 21.00 w dni robocze i od 10.00 do 21.00 w soboty, niedziele i święta oraz czasie nieodpłatnym.

- Planujemy zorganizowanie szkółki hokeja na lodzie – zdradza plany odnośnie lodowiska wójt Gminy Andrzej Kondziołka. 

Planując ślizgawkę nie zapomniano o młodzieży z terenu gminy,  Firma Gamak, która wygrała przetarg, zobowiązana jest  do bezpłatnego udostępnienia lodowiska:

  •  w okresie ferii świątecznych tj. od 22 grudnia 2014 do 06 stycznia 2015 roku , dzieciom i młodzieży z terenu gminy Zebrzydowice w godzinach otwarcia
  • w okresie ferii zimowych tj. od 31 stycznia 2015 roku do 15 lutego 2015 roku, dzieciom i młodzieży z terenu gminy Zebrzydowice w godzinach otwarcia
  • dzieciom i młodzieży z terenu gminy Zebrzydowice w każdą sobotę, niedzielę i święta od godz. 14 – 15 tej.
  • w pozostałych dniach nauki szkolnej w godzinach zajęć lekcyjnych, t.j. od 8-14.30 ,

W pozostałym czasie  za korzystanie z lodowiska oraz za świadczenie dodatkowych usług serwisowych  pobierane będą  opłaty za wstęp na lodowisko wg cennika:  dzieci – 3 zł, dorośli 5 zł, za wynajem łyżew – 1 godz. 4 zł, ostrzenie łyżew – 4 zł.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: