Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zebrali ponad 12 tysięcy złotych

Zawodniczki i zawodnicy KS Cieszyn Judo mają już nową salę, ale żeby rozpoczęli w niej treningi, potrzebowali zebrać odpowiednią gotówkę na jej remont. I to się udało.

- Cel, jaki sobie założyliśmy, to było minimum. Jednak, nie sądziliśmy, że uda nam się zebrać całość w ciągu niespełna dwóch tygodni – mówi Arkadiusz Lipa. – Zbiórka pokazała, że w klubie jesteśmy jedną wielką, wspaniale zorganizowaną rodziną – dodaje opiekun.

Zbiórka dobiegła ku końcowi i powiodło się zebrać ponad 12 tysięcy złotych. Działacze klubu zachęcali również do przynoszenia różnego rodzaju materiałów budowlanych. - Dzięki zaangażowaniu wielu rodziców, ich znajomych oraz lokalnych firm udało nam się wszystko zorganizować. Teraz potrzebujemy przede wszystkim męskich rąk do pracy.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zawodniczki oraz zawodnicy KS Cieszyn Judo rozpoczną treningi w nowej sali już za kilka tygodni. - Remont trwa od połowy listopada. Poza tym, cały wolny czas spędzamy wraz z rodzicami, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Tak, aby już w styczniu mogliśmy ruszyć na nowym obiekcie – dodaje Arkadiusz Lipa.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-12-21 18:57:31
wyśmienity cwaniaczek: 0 dystansu 0 maseczek ---- dla tgz. "trenerów" only cash !!!!! co by tylko rodzice płacili czesne a z tarczy i tak coś "ukradniemy" POLOKI
2020-12-21 23:38:05
Ewcia0514@: Wyśmienity cwaniaczek :Człowieku czy ty na głowę przy porodzie upadłeś wiadomo że zdjęcie nie jest z teraz !!!! ONLY CASH może u ciebie ale nie w tym klubie jeśli nie wiesz nie miałeś styczności to się nie wypowiadaj !!!Wiele dzieci wiele ludzi zna Klub Ks Judo Cieszyn I nigdy tak nie było Nie ilość a jakość zapamiętaj
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: