Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ze żłobka na boisko

Nie trzeba przekonywać, że sport to zdrowie. W Brennej chcą zadbać o to już od najmłodszych lat. W gminie pojawił się pomysł, żeby na 'orliku' trenowała nie tylko młodzież. Ma być on również dostępny dla najmłodszych.

Orlik został otwarty w Brennej w listopadzie 2010 roku Zobacz materiał: Orlik wylądował w Brennej Boisko znajduje się przy breńskim gimnazjum, korzysta z niego młodzież tej szkoły. Ale niebawem na murawie trenować będą ci, którzy jeszcze niedawno nie potrafili chodzić. Serdecznie zapraszamy najmłodszych z rodzicami na darmowe zajęcia piłkarskie na Orliku. Prowadzimy nabór do grupy 2-3 latków (2012-2013) oraz 4-5 latków (2010-2011). - informuje Katarzyna Macura, dyrektor Gminnego Ośrodka Promocji, Kultury i Sportu.

W planach jest również uruchomienie trzeciej grupy, dla dzieciaków w wieku 6-8 lat. Do tej pory prowadziliśmy zajęcia dla nieco starszych dzieci. Zainteresowanie było duże. Mamy infrastrukturę, więc postanowiliśmy zrobić coś dla tych młodszych. Trzeba to wykorzystać i zachęcać dzieci do uprawiania sportu. - podkreśla Macura.

Zajęcia będą prowadzone przez animatora na Orliku w Brennej. Czas trwania zajęć dla grupy 2-3 latków to 30 minut, 4-5 latków 45 minut. W zajęciach z dzieckiem obowiązkowo musi uczestniczyć jeden z rodziców lub opiekunów. Zapisy są prowadzone pod numerem telefonu 33 474 06 01. Zajęcia są darmowa a ilość miejsc ograniczona.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: