Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zdobyła złoto na Mistrzostwach Polski

Świetne wieści ze świata sportów mniej znanych – wyścigów psich zaprzęgów. Maszerka Zuzanna Pająk z Jasienicy zdobyła złoty medal podczas klasyfikacji Mistrzostw Polski w wyścigach psich zaprzęgów.

Ostatni weekend stycznia i początek lutego był pracowity dla maszerów (przewodników psiego zaprzęgu).

- W ostatni weekend stycznia 27 i 28, a następnie w weekend 2 i 3 lutego na Słowacji odbyły się zawody psich zaprzęgów Velka Cena Ladovej. W ramach Pucharu Ladovej przeprowadzono Mistrzostwa Słowacji, etap nocny oraz Mistrzostwa Polski. Na Puchar Ladovej składały się cztery etapy wyścigu – informuje Gmina Jasienica.

Zawodniczka z Jasienicy Zuzanna Pająk wystartowała w klasie C – sanie z 4 psami na trasie 7 km, do tego 5 km etapu nocnego.

- Podczas pierwszego weekendu zawodów zdobyła 3. miejsce na Mistrzostwach Słowacji, dodatkowo brązowy medal zdobyła również w etapie łączącym obydwa wydarzenia (z etapem nocnym). Podczas drugiego weekendu Velkej Ceny Ladovej ukończyła na drugim miejscu Open w klasie sań z czterema psami, a w klasyfikacji Mistrzostw Polski zdobyła Złoty Medal – przekazują jasieniccy urzędnicy.

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: