Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zderzenie na Mickiewicza

Tuż po godzinie 9 na ul. Mickiewicza w Skoczowie doszło do kolizji dwóch samochodów.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Targowej w Skoczowie. Na razie nie są znane szczegóły zdarzenia. Jak informują świadkowie, najprawdopodobniej ranna została jedna osoba.
Na miejscu pracują służby, są utrudnienia z przejazdem w tym rejonie.

 

AKTUALIZACJA GODZINA 11:00

Jak potwierdza st. sierżant Benedykt Polok z cieszyńskiej policji, ranna została jedna osoba, która z obrażeniami trafiła do cieszyńskiego szpitala. Winę za wymuszenie pierwszeństwa ponosi obywatel Republiki Czeskiej, który kierował skodą octavią.


JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

12
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-09-10 11:46:36
LowLife: Bo to jest klasyczne skrzyżowanie aby zrobić rondo. ..tak samo jak przydałyby sie światła na stworzony chyba przez ucznia klasy 1-3 wyjazd na dwopasmowke do Wisly na Wislanskiej. Ale na to trzeba zaxxxxxście genialnego umysłu i lat doświadczeń (nie zapominajac o układach)
2015-09-10 12:33:07
ciotka matylda: Powiat jak zwykle nie ma pieniędzy , a my spokojnie budujemy kolejny pomnik ku czci! Pomnik proponuję poświęcić rannym kierowcom na tym skrzyżowaniu!
2015-09-10 13:57:32
trnike: kładkę na wiśle nowa władza szybko załatwiła, rondo jest dużo bardziej potrzebne na ul. Mickiewicza/Targowa niż kładka na wiśle a władza nasza problemu nie widzi - ważniejszy znów remont pomnika.
2015-09-10 17:02:55
Mirek123: Wystarczyło trochę poszukać a nie biadolić.<br />http://gazetacodzienna.pl/artykul/gospodarka/skoczow-ulica-grny-br-prawdopodobnie-do-remontu<br />http://gazetacodzienna.pl/artykul/gospodarka/skoczow-radni-zgodni-w-sprawie-remontu-ul-grny-br
2015-09-10 17:48:04
ciotka matylda: @mirek123<br />Przeczytałem i nie biadolę, przyznasz jednak, że przewidywany termin inwestycji jest dość odległy.<br />Pozwolisz,że zacytuję za Gazetą Codzienną z czerwca 2015. Cyt\&quot;Finansowanie remontu drogi ma być po połowie z kasy powiatu i gminy Skoczów. - Ponadto po naszej stronie jest zadanie projektowania - dodał Mirosław Sitko. - Aby pozyskać jakiekolwiek środki na ten cel, musi być wcześniej zrobiony projekt. Powiat na razie nie ma środków na to zadanie, ale my powinniśmy już wykonać projekt. Może za pół roku, a najdalej za dwa lata uda się z tym ruszyć - stwierdził przewodniczący Rady Miejskiej, Rajmund Dedio.\&quot;<br />Obawiam się, że na planach się skończy.
2015-09-10 19:59:10
LYRIC 37: wiele musi byc stłuczek wypadkow w tym miejscu niesczescie jest coraz blizej zmieniaja sie wladze od lat wypadki sa wciaz w Skoczowie sa 2 takie skrzyzowania to i to koło stacji CRAB wyjazd na wislanke od strony kapusciarni i wjazd z wislanki do miasta porazka zrobcie cos do jasnej ciasnej a nie tylko liczycie kase
2015-09-10 21:36:41
trnike: jak w jakieś stłuczce koło Craba lub Mickiewicza/Targowa ucierpi ktoś z władzy to światła/rondo powstanie w miesiąc - taka niestety jest prawda!!!
2015-09-11 07:30:23
Teresa Papkala: 1. Zmiana pomnika - budowa nowego, umożliwia budowę ronda więcej miejsca.<br />2. Stary pomnik groził zawaleniem.Koszty jego remontu były podobne do budowy nowego.<br />3. Od tego momentu możliwe stały się przygotowania do projektu przebudowy tego skrzyżowania.<br />4. Do zadań Gminy z mocy przepisów należy dbałość o historię materialną naszego Kraju.<br /><br />
2015-09-11 21:48:48
szarys: Pani Tereso. Dla chcącego nic trudnego. W Cieszynie potrafili takie prowizoryczne rondo zrobić i w Skoczowie by się udało na ten rok, dwa lata, tylko przy tym IMB za mało kasy by zarobiło. Miejsce jest, trzeba chęci i mądrych ludzi, a nie tylko takich co kasa ich interesuje. Ile dostaje radny za sesję w Skoczowie? Czy aby nie za dużo? Kto wziął kasę za pozwolenie na stację CRAB? Pomnik to temat zastępczy. Ważniejsze jest zdrowie i życie ludzi oraz dbałość o jakość życia mieszkańców Skoczowa a nie tylko o jakość swojego życia jako Władzy...
2015-09-11 22:08:36
ursus_81: Pani Tereso, oczywiście, dbałość o historię materialną to ważna rzecz, ale nie najważniejsza. Życzyłbym sobie, aby gmina w pierwszej kolejności miała na uwadze bezpieczeństwo swoich mieszkańców. Odprowadzam tamtędy dziecko do przedszkola i z uwagi na świadome lub nie dziwne zachowania kierowców na tym skrzyżowaniu, na przyległych przejściach dla pieszych też nie raz już się strachu na jadłem. Dopóki więc nie wykłada Pani, ani ktokolwiek z pozostałych decydentów w tej sprawie, pieniążków z te inwestycje z własnej, prywatnej kieszeni, a jedynie ewentualnie dysponuje środkami, które pochodzą również z mojej kieszeni w formie podatków, dopóty powinniście przedkładać wartości bliższe mieszkańcom, a nie Waszym prywatnym postrzeganiem \&quot;dobrego dla ludu\&quot;, czy zwykłym zachciankom.
2015-09-11 22:47:06
seba_css: Tak jak Pani Teresa napisała, gołym okiem widać, że na rondo tam miejsca nie ma.<br />Nalezy przestawić pomnik co wymaga pewnych procedur.<br />Nie wiem co ma stacja crab do rzeczy? Duży ruch na tym skrzyżowaniu był wcześniej, a przynajmniej mamy alternatywę dla najdroższych stacji w okolicy w postaci BP i Orlenu.<br />Ewentualne światła tam to raczej sprawa w gestii GDDKiA. Co oczywiście nie znaczy, że miasto nie powinno o nie zabiegaćo ile są tam potrzebne (nie jestem przekonany).<br /><br />\&quot;Dopóki więc nie wykłada Pani, ani ktokolwiek z pozostałych decydentów w tej sprawie, pieniążków z te inwestycje z własnej, prywatnej kieszeni, a jedynie ewentualnie dysponuje środkami, które pochodzą również z mojej kieszeni w formie podatków, dopóty powinniście przedkładać wartości bliższe mieszkańcom, a nie Waszym prywatnym postrzeganiem \&quot;dobrego dla ludu\&quot;, czy zwykłym zachciankom.\&quot;<br /><br />Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś bo sensu to nie ma niestety...<br />Rozumiem, że \&quot;wartości bliższe mieszkańców\&quot; to są te wartości, które ty uważasz za ważne? Wartości, które Radni uważają za ważne to ich prywatne nic nie znaczące zdanie? <br />Moja prawda jest najmojsza i wara, tak?
2015-09-12 08:26:53
Teresa Papkala: Nie jestem specjalistą od projektów komunikacyjnych i czasu trwania procedur urzędniczych. Czytając komentarze, domyślam się, że część z państwa piszących komentarze zajmuje się zawodowo tego typu projektami. Zapraszam na posiedzenie Komisji Infrastruktury. Najbliższa w poniedziałek 14.09.2015. Myślę, że będzie można porozmawiać o działaniach w tym zakresie,sprawach własnościowych lokalizacji całej inwestycji.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją