Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zbierają na lekarstwa

Maria Juroszek pochodzi z Brennej, a mieszka w Cieszynie. Od kilku lat reprezentuje biało-czerwone barwy w armwrestlingu. Jednak ostatnie dni nie ułożyły się po myśli zawodniczki UKS Samson Marklowice, która liczy na pomoc.

Maria Juroszek w lipcu wystąpiła na zawodach Pucharu Świata IFA w armwrestlingu. Zawodniczka UKS Samson Marklowice wróciła ze Słowacji aż z trzema złotymi krążkami. Jednak ostatnie tygodnie nie ułożyły się po jej myśli. Z powodu redukcji stanowisk straciła pracę i brakuje jej pieniędzy na lekarstwa.

- Uwaga! Wszyscy znacie naszą Mistrzynię Armwrestlingu Marysię Juroszek. Multimedalistka, która zawsze pomaga innym. Teraz ona ma problemy! Teraz MY wszyscy powinniśmy jej pomóc. Podczas pandemii, na skutek redukcji stanowisk, straciła pracę, która pozwalała jej wiązać koniec z końcem. Żyła bardzo skromnie. Teraz brak jej pieniędzy na lekarstwa – czytamy na oficjalnej stronie, gdzie prowadzona jest zrzutka. - Bracia i Siostry w Armwrestlingu! Pomagamy! Pokażmy naszą siłę. Tym razem nie przy stole. Prosto z serc. Całość zebranych pieniędzy popłynie do Marii na zakup leków dzięki Wam!

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: