Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zbadają go psychiatrzy

Mieszkaniec Jaworzynki na razie przebywa w Szczecinie. Mężczyźnie, podejrzanemu o zabicie w grudniu ub. roku swoich rodziców, grozi kara do 25 lat więzienia, albo dożywocie.

 

6 grudnia w Jaworzynce dokonano makabrycznego odkrycia. W jednym z domów jednorodzinnych znaleziono ciała 66-letniej kobiety i 64-letniego mężczyzny.

 -To jest wielka, rodzinna tragedia. Ale wszyscy wiedzieli, że z tym chłopakiem jest coś nie tak. – anonimowo przekonują mieszkańcy Jaworzynki.Nikt jednak nie spodziewał się, że dojdzie do  rozlewu krwi. – dodają ludzie. 

Andrzej Hołdys, szef Prokuratury Rejonowej w Cieszynie poinformował, że najpóźniej w czerwcu prokuratura rejonowa zamierza zakończyć śledztwo w sprawie zabójstwa starszego małżeństwa w Jaworzynce. Jak wyjaśnił, śledczy dysponują większością materiału. - 32 latek zostanie też poddany obserwacji psychiatrycznej, która potrwa cztery tygodnie.  – powiedział prokurator. Poza wynikami obserwacji śledczy oczekują jeszcze na wyniki badań laboratoryjnych.

 Ciała 66-letniej kobiety i 64-letniego mężczyzny zostały znalezione zostały przez członka rodziny. Zawiadomił on policję. Krótko potem zatrzymany został 32-letni syn ofiar. Następnego dnia cieszyńska prokuratura formalnie wszczęła śledztwo w sprawie śmierci małżeństwa. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. 8 grudnia został aresztowany przez cieszyński sąd rejonowy.

(ach)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-01-18 09:15:36
Boska Adela: bez badania widać że coś nie tak z gościem - twitter.com/i/status/1615282941348794371
2023-01-18 13:00:53
miriam11: Niedoś że dynia kiepsko to jeszcze naćpany w trzi dupy.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: