Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zawody wędkarskie w Pogwizdowie

W sobotę (11.07) w Pogwizdowie odbyły się zawody wędkarskie w kategorii spławik oraz grunt o Puchar Wójta Gminy Hażlach. W rywalizacji wzięło udział prawie 40 zawodników.

Zawody odbyły się na łowisku PZW Pogwizdów - Dzisiaj tradycyjnie jak co roku przy współudziale Wójta Gminy Hażlach na łowisku Trzy Stawy w Pogwizdowie odbyły się zawody wędkarskie w kategorii spławik i grunt. Z uwagi na zmienność warunków pogodowych ryba nie brała, dlatego różnice pomiędzy zawodnikami były niewielkie. Tradycyjnie fundatorem pucharów był Wójt Gminy Hażlach Grzegorz Sikorski, za co serdecznie dziękuję. Oprócz pucharów zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez pogwizdowskie koło – mówił Prezes Koła Wędkarskiego Jan Cieślar.

Jak podkreślali organizatorzy zawodów, całość odbyła się w przyjemnej atmosferze z poczuciem odprężenia i relaksu, mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych - To wspaniałe miejsce, wędkarze mają tu spokój, odprężenie i relaks, a na zawodach prawdziwe emocje w postaci złowionych ryb - podsumował zawody Wójt Gminy Hażlach Grzegorz Sikorski.

W kategorii spławik najlepszy okazał się Tomasz Gawlik, tuż za nim uplasował się Jakub Otręba oraz Zbigniew Rusek. W klasyfikacji końcowej w kategorii grunt pierwsze miejsce zdobył: Darek Gołdyn, drugie Marcin Greń zaś trzecie Rafał Mazur.

 

JŚ/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: