Zawody bez zakłóceń

11 tysięcy kibiców, 200 policjantów, dwa dni zawodów, duże emocje, ale spokojnie. Policjanci podsumowują zawody w Wiśle Malince.

W piątek i sobotę na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince odbyły się letnie zawody w skokach narciarskich - FIS Puchar Świata 2017. - W ciągu dwóch dni turniej na żywo obejrzało ponad 11 tysięcy kibiców. Blisko 200 policjantów z prewencji, ruchu drogowego oraz pionu kryminalnego czuwało nad bezpieczeństwem mieszkańców i uczestników widowiska. Dzięki sprawnemu współdziałaniu wszystkich służb, zawody przebiegły spokojnie – komentuje podkomisarz Rafał Domagała z cieszyńskiej KPP.

Stróże prawa dbali o bezpieczeństwo uczestników imprezy i mieszkańców, nie tylko w okolicy skoczni, ale również w całej Wiśle. - 200 policjantów i pracowników cywilnych cieszyńskiej komendy oraz funkcjonariusze straży pożarnej i straży granicznej, ratownicy medyczni, a także siły porządkowe organizatora imprezy - razem czuwali nad bezpieczeństwem uczestników widowiska. Podczas zabezpieczenia imprezy policjantów z Cieszyna i Wisły wsparli mundurowi z bielskiego oddziału prewencji i wydziału konwojowego katowickiej komendy wojewódzkiej policji. W zabezpieczeniu zawodów wziął także udział policjantka z Niemiec, odbywająca praktyki w cieszyńskiej jednostce policji. Dzięki zaangażowaniu i dobrej współpracy wszystkich służb, impreza przebiegła bez zakłóceń – zaznacza oficer prasowy KPP Cieszyn.


red.

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-07-18 19:11:11
maciek0: Dobra zmiana :D
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją