Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zatrzymano 3 Marokańczyków

Straż Graniczna poinformowała o zatrzymaniu 3 obywateli Maroka, którzy do Polski dotarli nielegalnie.

Do zdarzenia doszło 30 października, funkcjonariuszy SG zawiadomili policjanci z Jasienicy, którzy zauważyli trójkę cudzoziemców poruszających się pieszo wzdłuż drogi. Mężczyźni nie posiadali przy sobie żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość, w związku z czym zostali przewiezieni do Placówki Straży Granicznej w Bielsku-Białej.

- Czynności z udziałem tłumacza wykazały, iż są to obywatele Maroka. Na terytorium Polski wjechali ukryci pod naczepą ciężarówki. Cudzoziemcy usłyszeli zarzut przekroczenia granicy państwowej wbrew przepisom przy użyciu podstępu, polegającego na ukryciu się pod naczepą samochodu ciężarowego. Wszyscy przyznali się do stawianego im zarzutu, złożyli wyjaśnienia i poddali się dobrowolnie karze 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres próby 2 lat – informują mundurowi.

Zostały również wszczęte wobec nich postępowania administracyjne w sprawie zobowiązania do powrotu. Decyzją sądu Marokańczycy zostali umieszczeni w Areszcie dla Cudzoziemców w Przemyślu.

red/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: red,

Komentarze

18
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-11-04 11:31:49
jahu: Albo deportacja albo zostawić ich do prac przymusowych.
2021-11-04 13:32:12
: Tak się zastanawiam całkiem na poważnie co w sytuacji kiedy taki Marokańczyk za nielegalne przekroczenie granicy dostanie wyrok bez zawieszenia i jednocześnie dostanie decyzję o deportacji. Deportują go po odsiadce czy od razu przed odsiadką?
2021-11-04 13:36:31
Vito: Kankee, twoi uchodzcy wojenni przyszli podać ci kawę. Patryk i jasper też byli zainteresowani przygarnieciem biednych dzieci.
2021-11-04 14:51:16
miriam11: 300 mil do nieba i nie pykło.
2021-11-04 19:03:52
święty+Patryk: no tak, bo jak Polacy uciekali to po dziś dzień są bohaterami...
2021-11-04 20:22:06
jasper: Vitusiu, to tak dla przypomnienia - „ W 1985 roku 15 -letni wówczas Adam i 12-letni Krzysztof uciekli z komunistycznej Polski ukrywając się w tirze jadącym do Szwecji”. Moze przypomnisz, co zrobiono w Szwecji z uciekinierami?
2021-11-04 20:32:00
najśw.patyk: sw betonie prezyjmiesz ic do siebie ? nawet cię nie zgwałcą bo brzydki jesteś i wolisz wujka a Polacy jak uciekali to się asymilowali a oni sa jak ty - tylko drą ryja o socjal i dodatki i wszystko się im należy i im wolno . dwa betony jasper i patryk chcą przyjąć ich do siebie , co wg was to jest granica państwa betony ????? co to jest i czym jest granica ? no tak , gówniarze już nie wiedzą co to granica no bo skąd jak poza Polskim Cieszynem nic nie widzieli w życiu no chyba że dworzec w Czeskim Cieszynie spod pomnika Mieszka I i ewentualnie byli na targu i widzieli Europe bo po czesku mówili :)))) biedactwa
2021-11-04 20:36:30
najśw.patyk: Proponuję udać się jasper i betonowy patryku w kierunku Maroka i próbować przekraczać granice :) powodzenia , pokażcie że można :) nie będziemy na was czekać .
2021-11-05 08:13:38
traveler85: Jak widzę tą narrację, że polacy kiedyś też uciekali, to od razu wiem, że mam do czynienia z totalnym imbecylem. Każdy, kto chce tutaj ściągać nielegalnych bandytów, powinien najpierw pomieszkać z nimi przez kilka miesięcy, ale takie to właśnie lewackie pseudo-miłosierdzie, pomagać obowiązkowo czyimiś rękami, ściągać ich tutaj, tylko broń boże w moim pobliżu. Doskonale taką mentalność pokazuje ta uliczna sonda z ultra lewackiej szwecji https://www.youtube.com/watch?v=JYtbLCa65eA
2021-11-05 08:30:24
Boska Adela: traveler akurat Polacy to nacja mająca bodaj najgorszą wśród innych opinię na emigracji - a jeśli nazywasz uchodźców "nielegalnymi bandytami" to bez wątpienia zasługujesz na określenie "polska menelia"
2021-11-05 09:11:31
traveler85: Najpierw zapoznaj się baranie z terminem "uchodźca" a później próbuj błyszczeć. Doskonale zdaję sobie sprawę, że Polacy za granicą nie są święci, ale nie słyszałem o Polakach nożownikach, gwałcicielach, czy terrorystach, poza tym, Polacy pracują i się asymilują, a jeśli porównujesz pijaków i buraków z bandziorami i mordercami, którzy tworzą swoje getta do których nawet policja boi się wjeżdzać, to chyba czas zweryfikować swój tok myślenia i światopogląd.
2021-11-05 09:40:54
RysiekK22: przypominam że były inicjatywy stworzenia dla naprawdę potrzebujących osobnego, bezpiecznego miejsca. Pewien bogacz chciał nawet wykupić na ten cel wyspę. Zapytywam się soroszowych elytek ( niestety licznie w Cieszynie reprezentowanych :( ) : dlaczegóż to nie popieracie takich inicjatyw, hę ?
2021-11-05 14:03:40
jasper: traveler85, bzdury piszesz - „ Ze statystyk brytyjskiego National Police Chiefs' Council wynika, że Polacy mieszkający na Wyspach Brytyjskich popełniają najwięcej przestępstw z wszystkich imigrantów. Tylko w 2015 roku tutejsze sądy uznały za winnych aż 10 300 naszych rodaków. Drugie miejsce w niechlubnym rankingu zajęli Rumuni.” - np. Damian Rz. w 2011 r. brutalnie zamordował nożem kuchennym – żonę Izabelę, a następnie dwójkę własnych dzieci, teścia, przyjaciółkę żony i jej córkę.”. We Francji czy w Holandii, gdzie w ostatnich latach zdarzało się Polakom popełniać zbrodnie szczególnie okrutne – jak chociażby gwałt i morderstwo dokonane przez Zbigniewa H. na dziewięcioletniej dziewczynce w Calais w północnej Francji.” To niektore przyklady, nie mowiac o kradziezach, pobiciach, gwaltach czy handel narkotykami itp. Polacy to nie swiety narod wybrany jak probuje przekazac swojemu durnemu elektoratowi kurwizja TVP.
2021-11-05 14:57:21
Boska Adela: traveler, polska menelio - to właśnie typy takie jak ty pracują na całym świecie na opinię o Polakach jako o złodziejach, pijakach, leniach, ćwokach z mroków ciemnogrodu
2021-11-05 17:39:54
najśw.patyk: jasper , beton patryk i beton adela i beton krzysiu mm - to właśnie za takich polaczków jak wy jest wszędzie wstyd na świecie , opowiadacie bzdury , szkalujecie żeby sie podlizać własnych rodaków , u żydków nazywali takich szmalcownikami i macie wiele z nimi wspólnego . Ja się za granicą właśnie za takie hieny wstydzę jak wy . nic gorszego nie może spotkać Polaka jak takie coś jak wy . Pewnie krew szmalcowników w was płynie szczury stąd to ujadanie . A PiS robi swoje , Polska szóstą gospodarka w Europie i pnie się wyżej :) a wy drugi sort ujadajcie dalej :) słychać wycie - znakomicie :) !!!!!! Państwo robi swoje i broni granic i tyle w temacie !!!!!! wy dzieciaki nie wiecie co to granica , drugi sort jest za biedny żeby gdzieś wyjechać , coś zobaczyć , już nie mówiąc o wyjeździe poza Unię bo to samolot i drogo :))) jedyne co widzieli ostatnio to główna stronę OX.pl :) drugi sort -łłłeeeeeeeeeeee tfuuu
2021-11-05 18:52:37
jasper: Wszystko pieknie patyczku- Polska liderem swiata ? w rezimowej TVP tak mowia ?? A o tym, ze inflacja zjada „polski lad” juz nie ?! Zestawic PKB na glowe i wtedy zobaczysz, gdzie jestes w Europie - sredniakiem. Nie ma to jak pisowska propaganda :)
2021-11-06 06:42:28
krzysztof  mm: redaktor naczelny i właściciel portalu ox.pl - to właśnie za takich polaczków jak wy jest wszędzie wstyd na świecie , opowiadacie bzdury , szkalujecie żeby sie podlizać własnych rodaków , u żydków nazywali takich szmalcownikami i macie wiele z nimi wspólnego . Ja się za granicą właśnie za takie hieny wstydzę jak wy . nic gorszego nie może spotkać Polaka jak takie coś jak wy . Pewnie krew szmalcowników w was płynie szczury stąd to ujadanie . A PiS robi swoje , Polska szóstą gospodarka w Europie i pnie się wyżej :) a wy drugi sort ujadajcie dalej :) słychać wycie - znakomicie :) !!!!!! Państwo robi swoje i broni granic i tyle w temacie !!!!!! wy dzieciaki nie wiecie co to granica , drugi sort jest za biedny żeby gdzieś wyjechać , coś zobaczyć , już nie mówiąc o wyjeździe poza Unię bo to samolot i drogo :))) jedyne co widzieli ostatnio to główna stronę OX.pl :) drugi sort -łłłeeeeeeeeeeee tfuuu
2021-11-06 16:15:56
najśw.patyk: krzysiu mm betoniku hehehehheheh puściły zwieracze ? hhehehehe betonowy menelu Jasper żyłka pękła betonie ? pisałem gdzieś o liderze światowym prymitywie ? szósta gospodarka Europy a wam zwieracze puszczają :) wstyd za takich jak wy , drugi sort hheheheheheheh afeeeee :) od pedałenu wam się ksiel zlasował w tych głowach bo mózgu tam nigdy nie było
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: