Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zaśpiewali, zagrali i pomogli

W cieszyńskim Domu Narodowym odbył się koncert charytatywny. Dochód przeznaczony został na rzecz Hospicjum Otwarte Drzwi w Cieszynie.


Choć za oknem już chłodno, serca rozpalają się do pomocy. Jesień to niewątpliwie czas koncertów charytatywnych. Jeden z nich odbył się w środę w Cieszyńskim Domu Narodowym. Uczestnicy spotkania mogli wspomóc tych, którzy chcą pomagać innym. Hasło przewodnie Hospicjum „Otwarte Drzwi” – "Pomóż nam pomagać", jest jak najbardziej trafne. Hospicjum działa kilka lat. Na razie pomaga chorym terminalnie w ich domach, jednak z czasem Wiolecie Staniek, szefowej hospicjum i wolontariuszom marzy się budowa stacjonarnego, gdzie opiekować się chorymi będą się mogli 24 godziny na dobę. 


Dzięki takim koncertom i akcjom charytatywnym, można przyczynić się do przysłowiowej kolejnej cegły budującej hospicjum. Podczas koncertu, który odbył się w środę (26 października 2011) wieczorem, wystąpili uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej z Cieszyna, którzy wraz ze swoimi nauczycielami przenieśli publiczność w różnorodny świat dźwięku. Po występie dzieci i młodzieży,  zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej. Koncert zorganizowała dla hospicjum Chrześcijańska Służba Charytatywna z Cieszyna.


Kto na koncert nie miał czasu zaglądnąć, a chciałby wspomóc budowę hospicjum i opiekę nad chorymi, może wpłacić swoja cegiełkę na ten cel.


Codziennie „Otwarte Drzwi”odwiedzają kilku chorych. Chcesz pomóc i zostać ziemskim aniołem? Wejdź na http://hospicjumotwartedrzwi.com/, I TY MOŻESZ POMÓC ING BANK SLASKI 57 1050 1083 1000 0090 7210 0499, KRS 0000347243


Czytaj też: Anioły wybudują dom


ZOBACZ RELACJĘ Z KONCERTU OKIEM OBIEKTYWU MICHAŁA FIELKA


KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: