Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zaśpiewaj piosenkę Krzysztofa Klenczona

Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" zaprasza do udziału w konkursie piosenki Krzysztofa Klenczona pod nazwą "Gdy kiedyś znów zawołam Cię".

17 listopada w Sali Koncertowej Cieszyńskiego Ośrodka Kultury rozbrzmiewać będą utwory kompozytora największych przebojów Czerwonych Gitar - Krzysztofa Klenczona. Jeśli nie są Ci obce słowa piosenek: "Taka jak ty", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Biały krzyż", "Wróćmy na jeziora", "Gdy kiedyś znów zawołam cię", "Kwiaty we włosach", "10 w skali Beauforta", "Czyjaś dziewczyna", "Natalie-piękniejszy świat"... zgłoś swój udział, być może właśnie do Ciebie uśmiechnie się szczęście podczas konkursu.

Warto zaznaczyć, że oprócz nagród rzeczowych dla najciekawszych prezentacji, laureat przeglądu będzie miał również możliwość występu podczas kolejnej edycji Święta Trzech Braci.

Konkurs o zasięgu powiatowym przeznaczony jest dla amatorów (solistów i grup wokalnych  /max. do 8 osób) – zamieszkujących na terenie powiatu cieszyńskiego. Jedyny warunek to wiek - ukończone 10 lat. Uczestnik przygotowuje do konkursu dwa utwory z repertuaru wykonawcy, z których podczas eliminacji prezentuje jeden. Zanim jednak to nastąpi należy do 04. 11. 2011 r.  dostarczyć organizatorowi podkłady utworów na płcie CD. 

Osoby, które do tej pory nie słyszały o Krzysztofie Klenczonie – kompozytorze, wokaliście, muzyku rockowym mają jeszcze trochę czasu, żeby nadrobić zaległości i poznać bliżej gitarzystę Niebiesko-Czarnych. lidera zespołów muzycznych, takich jak Pięciolinie (1964), Czerwone Gitary (1965–1970) i Trzy Korony (1970–1972).

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: