Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zaśpiewaj o miłości

Dla wszystkich młodszych, starszych, zdolnych wokalistów, lubiących miłosne piosenki oraz chcących sprawdzić swoje umiejętności przed profesjonalnym jury, MCK w Skoczowie przygotowało kolejny konkurs wokalny pt.: ''Kochać, jak to łatwo zaśpiewać''.

„Kochać, jak to łatwo zaśpiewać” to konkurs wokalny, którego celem jest propagowanie bardziej i mniej znanych utworów o tematyce miłosnej. Uczestnicy będą mogli wykonać zaproponowane przez siebie piosenki, mówiące o miłości, w kategorii soliści oraz w dwóch grupach wiekowych: od 12 – 17 lat oraz w grupie 18 i więcej.

Celem konkursu jest także m.in. wspieranie utalentowanych wokalnie dzieci, młodzieży i dorosłych , umożliwienie im autoprezentacji oraz rozwijanie talentów estradowych.

Ostateczny termin zgłoszeń konkursowych upływa 25.02. 2016 roku, przesłuchania odbędą się 27.02 w sali widowiskowej „Pod Pegazem” (ul. Targowa 26) o godz. 9.00. Laureaci konkursu wezmą udział w warsztatach wokalnych, odbywających się w skoczowskim kinie – Teatrze Elektrycznym (ul. Mickiewicza 9) 1, 3 i 4 marca 2016 r. w godz. 14.30 – 16.30, a koncert zwycięzców odbędzie się 5.03.2016.

Zgłoszenie

Regulamin

red.

źródło: ox.pl/mat.pras.
dodał: MP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: