Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

”Zasługuję na tę walkę”

Mijają trzy tygodnie od zwycięskiej walki Jana Błachowicza nad Coreyem Andersonem. „Cieszyński Książę” nadal nie wie, z kim stoczy kolejny pojedynek, choć nie ukrywa, że chciałby zmierzyć się z posiadaczem mistrzowskiego pasa – Jonem Jonesem.

- Czekamy na to, co się wydarzy. Jeżeli dojdzie do tej walki mistrzowskiej, to sądzę, że będzie to lipiec/sierpień. Na razie innego scenariusza nie zakładam – przyznał Jan Błachowicz w rozmowie z Łukaszem Starowieyskim dla Polskiego Radia.

„Cieszyński Książę” zrobił co w jego mocy, aby stoczyć pojedynek, którego stawką będzie mistrzowski pas. 37-latek obawia się, że może dojsć do rewanżowej walki Jonesa z Dominickiem Reyesem. – Gdyby Jon Jones wygrał swoją walkę, którą miał tydzień przed moją, w zdecydowany sposób, a nie byłaby ona tak bardzo wyrównana, to nie byłoby spekulacji i to ja bym był następny w kolejce – twierdzi Błachowicz.

Fighter z Cieszyna liczy, że wszystko ułoży się po jego myśli i dane mu będzie stoczyć walkę z posiadaczem tytułu mistrzowskiego. Całą rozmowę Błachowicza można obejrzeć tutaj tutaj.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: