Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zaprojektuj logo filmu!

Osoby kreatywne mają szansę na główną nagrodę w wysokości 300 złotych oraz możliwość współpracy przy nowym filmie Artura "Barona" Więcka pt.: "Wszystkie kobiety Mateusza". Producenci filmu i organizatorzy konkursu Bereś & Baron Media Productions czekają na prace do 15 kwietnia.

Twórcy filmu „Wszystkie kobiety Mateusza”, który kręcony jest w Cieszynie, ogłosili konkurs na opracowanie znaku graficznego filmu. W konkursie mogą brać udział wszyscy pełnoletni mieszkańcy Śląska Cieszyńskiego: - Zależy nam na tym, żeby film powstał  przy udziale jak największej ilości osób z Cieszyna i całego Śląska Cieszyńskiego. Za tydzień przyjeżdżamy na kolejne zdjęcia i chcieliśmy z tej okazji zorganizować właśnie ten konkurs – powiedział Witold Bereś, producent filmu „Wszystkie kobiety Mateusza”.

Ale to nie wszystko – twórcy filmu szykują dla mieszkańców  Cieszyna i okolic jeszcze kilka niespodzianek. Część z nich ujawnią podczas konferencji prasowej, która odbędzie się we wtorek 12 kwietnia: – Mogę tylko powiedzieć, że jedna z niespodzianek związana jest z muzyką – mówi tajemniczo Bereś.

W konkursie na opracowanie znaku graficznego filmu wygrać można 300 złotych, choć bardziej obiecująco brzmi propozycja współpracy przy  opracowaniu pozostałych materiałów graficznych do filmu: – Zależy  nam na tym, żeby twórca znaku graficznego związany był ze Śląskiem Cieszyńskim, bo i  film  jest zupełnie cieszyński – mówi Witold Bereś.

Organizatorem konkursu jest Bereś&Baron Media Productionc. Konkurs ma charakter regionalny i jest adresowany do młodych twórców, studentów wyższych szkół artystycznych oraz artystów plastyków zamieszkałych na terenie Śląska Cieszyńskiego. Główną nagrodą jest 300 złotych oraz możliwość współpracy w dalszym ciągu prac dotyczących filmu. Na konkurs można nadesłać od 1 do 3 projektów. Projekty należy wysłać mailem do dnia 10 kwietnia 2011 roku jako pliki: AI (Adobe Ilustrator) lub TIFF (w rozdzielczości 300 dpi), CMYK. Projekty mogą być wykonane w dowolnej technice graficznej. Adres mailowy, na który należy wysyłać projekty: andrzej@andromedia.com.pl. Znak powinien zawierać tytuł filmu: „Wszystkie kobiety Mateusza” i stylistyką pasować do strony internetowej www.wszystkiekobietymateusza.pl

Zwycięzcy ogłoszeni zostaną 15 kwietnia 2011. Więcej informacji na stronie filmu Wszystkie kobiety Mateusza

Zobacz zdjęcia jesienne:

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: