Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zaolzie. Wyrzuciła śmieci do rowu

47-letnia mieszkanka Orłowej, po przeprowadzce do nowego miejsca, wrzuciła do rowu przy drodze stare ubrania, połamane meble oraz dokumenty, na podstawie których udało się ustalić jej tożsamość.

Początkowo sprawczyni zaprzeczała twierdząc, że to ktoś inny podrzucił niepotrzebne rzeczy z poprzedniego mieszkania. Po sprawdzeniu danych jednak przyznała się do czynu, obiecując posprzątanie miejsca. Została też ukarana mandatem przez Straż Miejską w Orłowie na kilka tysięcy koron.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-02-10 16:27:23
paulus601(dawny paulus60): Nie w Orłowie, tylko w Orłowej. Orłowo to jest dzielnica Gdyni a Orłów to nazwa kilku miejscowości w Polsce.
2023-02-10 16:32:33
paulus601(dawny paulus60): Cytuję, gdyby poprawiono błąd: "Została też ukarana mandatem przez Straż Miejską w Orłowie na kilka tysięcy koron". Nieraz jest tak, że zwróci się uwagę na jakiś błąd, który zostanie poprawiony i internauci zaczynają komentować "co ty chrzanisz, przecież jest dobrze napisane" :) W sumie to drobna sprawa, ale warto spojrzeć, zanim się da "wyślij", czy "zapisz".
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: