Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zamknął się w mieszkaniu z dziećmi - interweniowały służby

W niedzielę (02.12.2018) na osiedlu Liburnia w Cieszynie pojawiła się policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Mundurowi musieli interweniować z powodu chorego na schizofrenię, który wyrzucił żonę za drzwi mieszkania i zamknął się w nim z dziećmi. Straż pożarna wyważyła drzwi, mężczyzna został zabrany do szpitala na obserwację. Nikomu nic się nie stało.

- W rozpoznaniu stwierdzono, że mężczyzna chorujący na schizofrenię wyrzucił żonę z mieszkania, zamknął drzwi i złamał klucz do środka. W mieszkaniu z mężczyzną pozostawała dwójka dzieci, z którymi był kontakt telefoniczny. Nie stwierdzono zagrożenia wobec powyższych osób. Na miejscu policja zdecydowała o wywarzeniu drzwi wejściowych do mieszkania. Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego. Strażacy przy użyciu hydraulicznej wyważarki do drzwi otworzyli mieszkanie. Mężczyzną zajął się zespół ratownictwa medycznego w asyście policji. Został zabrany na obserwację do szpitala - pinformował st. kpt. Michał Pokrzywa, Rzecznik Prasowy PSP w Cieszynie.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-12-03 22:59:22
baranek1971: "Wywarzyć" czy tam "uwarzyć" to można piwo w browarze. Drzwi się wyważa - i pisze się to słowo przez ż kropką :) Jestem pod wrażeniem :)
2018-12-04 09:59:41
szachiranu: Z załączonego zdjęcia wynika jasno, że ul. Michejdy została włączona w skład osiedla Liburnia. W tym mieście można się już chyba wszystkiego spodziewać...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: