Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zamiast pociągu - autobus

Po niedawnym strajku na początek września Przewozy Regionalne przygotowały kolejną „niespodziankę”, tym razem związaną z remontami. Od 5 września na trasie Zebrzydowice – Cieszyn obowiązuje komunikacja zastępcza. 

Rozpoczął się rok szkolny a co z tym idzie, znacznie zwiększył się ruch samochodów osobowych i komunikacji publicznej związany z dowożeniem dzieci i młodzieży do szkoły. Utrudnienia czekają na tych uczniów i pracujących, którzy na trasie Zebrzydowice – Cieszyn korzystają z transportu kolejowego, tutaj od 5 września następują zmiany odjazdów (nieznaczne) oraz obowiązywać będzie komunikacja zastępcza.

Utrudnienia potrwają od 5-14 września w dni robocze. Poranne odjazdy do Cieszyna to godz. 7:00, 8:46, 10:10 (utrudnienia od poniedziałku do środy) oraz 12:48. Wszystkie odjazdy nastąpią o minutę wcześniej niż w rozkładzie obowiązującym normalnie.  Przewoźnik apeluje, że w komunikacji zastępczej nie będzie można przewozić rowerów i przeprasza za utrudnienia. Ubolewać można tylko nad tym, czy remontów nie można było na trasach regionalnych wykonać w wakacje, kiedy ruch pasażerski na takich trasach jest mniejszy a same remonty byłyby mniej dokuczliwe...

Wszystkie zmiany i utrudnienia można sprawdzić na tej stronie [KLIKNIJ]

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: