Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zamek Cieszyn zaprasza na spotkanie

Po raz kolejny do Cieszyna zawita znany nie tylko w Polsce, ale i w Europie prof. Andrzej Jacek Blikle. Jego wizyta związana jest z cieszyńską edycją projektu Firmy Rodzinne, a także I Transgranicznym Forum Gospodarczym.

30 listopada odbędzie się spotkanie: "Jak budować i utrzymać reputację marki przez 142 lata?"

- Prof. Andrzej Jacek Blikle opowie o tym jak jego rodzinna firma budowała reputację marki przez ponad 140 lat środkami dostępnymi dla małych i średnich firm. Podpowie przedsiębiorcom jak to się robi, a także przedstawi Zasadę 4*W (Wynagrodzenie, Wartość Wybór, Współpraca) i tym samym odpowie na pytanie czym jest dobra praca? - informuje Beata Mońka  z Zamku Cieszyn.

Spotkanie "Jak budować i utrzymać reputację marki przez 142 lata?" odbędzie się w sali konferencyjnej Zamku Cieszyn już 30 listopada o godzinie 14.00. Prof. Andrzej Jacek Blikle będzie także gościem I Transgranicznego Forum Gospodarczego, gdzie 1 grudnia wygłosi wykład honorowy zatytułowany: "Firmy rodzinne w gospodarce Polski i świata".

Andrzej Jacek Blikle jest profesorem zwyczajnym w Instytucie Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk, członkiem Europejskiej Akademii Nauk (Academia Europaea), prezesem rady nadzorczej firmy "A.Blikle Sp. z o.o.". Jest także prezesem stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych w Warszawie, które w 2011 na terenie całego kraju prowadziło wspólnie z PARP projekt Firmy Rodzinne. We wrześniu 2009 zajął drugie miejsce (po Janie Krzysztofie Bieleckim) wśród liderów firm w rankingu "Kogo słucha biznes". Ranking przeprowadził magazyn Thinktank wspólnie z Instytutem Monitorowania Mediów i Google. W 2011 Kongres Polskich Menedżerów Jakości ISO POLAND 2011 przyznał mu tytuł "Człowiek Jakości roku 2011". Swoim doświadczeniem dzieli się prowadząc wykłady dla studentów i przedsiębiorców, od 1997 roku prowadzi własne konwersatorium na temat TQM (Total Quality Management).

 - Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne pod numerem tel. 33 851 08 21 w. 21, 22 lub mailowo (biuroklub@zamekcieszyn.pl). Spotkanie jest bezpłatne – podkreśla B. Mońka.

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: