Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Załóż gacie i leć na Czantorię

Moda na morsowanie w dobie pandemii wzrasta. Dla wszystkich amatorów zimowych kąpieli skierowane jest zaproszenie na wejście na Czantorię, w krótkich spodenkach...

Wydarzenie dedykowane jest dla wszystkich tych, którzy morsują – lubią zimno, aktywność fizyczną i dobrą zabawę. - Do udziału zapraszamy całe rodziny. Zabierzcie ze sobą rodzinę, przyjaciół, zwierzaki i chodźcie z nami! – zachęcają organizatorzy. - Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału we wspólnym wejściu w krótkich gaciach na Czantorię. Tegoroczna edycja odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Ustroń Przemysława Korcza – dodają.

Również Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL objął wydarzenie patronatem prasowym. Udział w tym niecodziennym wejściu na Czantorię jest bezpłatny jednak w czasie wydarzenia prowadzona będzie zbiórka na cel charytatywny - pomoc dla Piotra Glenca z Ustronia. 41-letni policjant jest miłośnikiem gór i aktywnego stylu życia. Niestety wypadek, którego doznał odebrał mu zdrowie i sprawność. Teraz walczy o rehabilitację. Więcej na temat Piotra Glenca https://www.facebook.com/poMOCdlaPiotraGlenca.

Jak dodają organizatorzy wystarczy przyjść i wspólnie podążyć na Czantorię. Jak dodają organizatorzy cenione będzie przebranie i nagrodzona kreatywność. W planie także morsowanie na szczycie Czantorii. Wejście na Czantorię w samych gaciach organizowane przez Morsy Skoczów i Kolej Linową Czantoria zaplanowano na 20 lutego na godz. 11.00.

 

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-18 11:09:59
koszor: Dobry cel. Też chodzę po górach, chociaż nie jestem morsem. Chciałbym jednak zachęcić do rozsądnego podejścia do tematu, bo wydaje się, że moda bierze górę nad rozsądkiem. Przecież można zabrać ubranie do plecaka i w razie kłopotów po prostu się ubrać i uniknąć tragedii. Gubi nas pycha, a przecież wielcy zdobywcy i ludzie gór, powtarzają często, że góry uczą pokory. Panie Piotrze, oby udało się zebrać potrzebną kwotę i niech pan wraca do zdrowia, niech Pan Bóg ma pana w swojej opiece.
2021-01-18 12:21:33
altacet: Biorący udział w takiej "zabawie" powinni wykupić dodatkowe wysokie ubezpieczenie.Przez własną głupotę narażają zdrowie i życie ratowników.
2021-01-18 13:47:36
crank: Ręce opadają na głupotę nie tylko uczestników, ale i zachęcających, jakby nie można osiągnąć chlubnego celu w normalnym zimowym stroju. Vide - Babia Góra...
2021-01-18 13:50:17
wyśmienity cwaniaczek: trzeba mieć nasrane pod deklem nieżle - a jak jakiś idiota zasłabnie to powinien z własnej kasy płacić ratownikom i pilotom LPR -u .....
2021-01-18 13:55:24
wyśmienity cwaniaczek: a no i jak się w BERA GRYLSA chce bawić to w samych gaciach naginać a nie mięczaki W BUTACH, SKARPETKACH, CZAPKI ,PLECAKI, rękawiczki itd ......... miękkie faje :)
2021-01-18 15:03:07
Ponury_Farmer: Trwa wyścig o pierwsze mmiejsce w ,,Nagrodzie Darwina,,
2021-01-18 16:14:50
ktoś: Proponuję bez gaci. Szybciej szczyt zdobędą.
2021-01-18 16:45:01
św. Patryk.: jak już się zimą rozbierać to tak jak "Caryca Katarzyna" Suski - do zdjęcia dla narzeczonej co najwyżej
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: