Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zakaz noszenia broni na obszarze województwa śląskiego

Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 11 października 2018 r. w sprawie wprowadzenia czasowego zakazu noszenia broni i przemieszczania jej w stanie rozładowanym weszło w życie z dniem 19 października 2018 r.

Jak stanowi § 1 pkt 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 11 października 2018 r., wprowadza się zakaz noszenia wszelkiego rodzaju broni i przemieszczania jej w stanie rozładowanym na obszarze województwa śląskiego w okresie od dnia 1 grudnia 2018 r. do dnia 15 grudnia 2018 r. - O wszelkich zmianach i utrudnieniach związanych z dwudziestą czwartą sesją Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu – UNFCCC COP 24, w ramach której odbędzie się również czternasta sesja Konferencji Stron będąca spotkaniem Stron Protokołu z Kioto (COP14) oraz wznowiona pierwsza sesja Konferencji Stron służąca jako spotkanie Stron Porozumienia paryskiego (CMA 1.3) informujemy Państwa na bieżąco na stronie  internetowej Policji Śląskiej- http://slaska.policja.gov.pl/kat/cop24 - informują mundurowi.

 

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Elżbieta Sikorska

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-11-24 17:23:33
koszor: Powinien być nakaz noszenia broni. Przestępczość za ostatnie trzydzieści lat dramatycznie wzrosła, policja chora na zawołanie, a sądy nieudolne.
2018-11-25 15:10:02
krzysztof.mm: pierdu pierdu, pitu pitu - jeśli przestępczość dramatycznie wzrosła, to pewnie u koszora w rodzinie - a sądy nieudolne, owszem, ale od dwóch lat
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: