Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zajęcia dla dzieci i rodziców

Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii "Kontakt" Stowarzyszenia "Być Razem" w Cieszynie jest organizatorem warsztatów plastycznych dla dzieci i rodziców. Cykl spotkań rozpocznie się już niebawem. 21 marca „ruszą” pierwsze zajęcia.

Organizatorzy zapraszają do udziału w warsztatach plastycznych dzieci w wieku od 7 – 12 lat wraz z rodzicami. Miejscem spotkań będzie Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii "Kontakt" Stowarzyszenia "Być Razem".

- Dzieci wraz z rodzicami będą mogły stworzyć płaskorzeźby z masy solnej, kolorowe wazoniki, wiosenne kwiaty z bibuły, a na Wielkanoc w ciekawy sposób ozdobić wielkanocne koszyki i pisanki, a także zaprojektować własną maskę z gipsu – zachęca Elżbieta Kiedroń-Fałat kierownik CPEiT.

Prace będą prezentowane podczas pikniku rodzinnego na wystawie z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca w Galerii Działań Twórczych "Kontakt".

- Warsztaty są nową i ciekawą formą spędzania czasu wolnego dla dzieci i rodziców. Pierwsze zajęcia odbędą się 21 marca w godzinach 17.00-19.00. Wszystkich chętnych prosimy o zapisy pod numerem telefonu 33 4795455 lub osobiście w biurze Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii "Kontakt" przy ul Ks. Janusza 3 w Cieszynie. Liczba miejsc ograniczona – dodanie Elżbieta Kiedroń-Fałat.

 

BsK
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: