Zainaugurowali sezon

Obyło się bez większych emocji na inaugurację III ligi tenisa stołowego w Cieszynie. Fundacja Talent straciła tylko trzy sety w starciu z Lesznianką.

Tenisiści stołowi z Cieszyna nie mieli zbyt wysoko zawieszonej poprzeczki na inaugurację sezonu, mimo że gościli Leszniankę Leszna Górna. Goście wystawili do gry młodych zawodników, którzy potraktowali potyczkę jako przygotowanie do niedzielnego turnieju wojewódzkiego kadetów. Cieszyńscy zawodnicy stracili tylko trzy sety i zainkasowali pewne dwa punkty, wygrywając 10:0.

Wiele wskazywało na to, że ze zwycięstwa będą się cieszyć także tenisiści stołowi Pogórza, którzy po grze podwójnej prowadzili już różnicą dwóch punktów – 4:2. Niestety, ostatnie cztery mecze singlowe padły łupem rezerwy z Mysłowic, która ostatecznie sięgnęła po komplet punktów.