Zagrają w Mistrzostwach Polski

Bardzo dobry zawody rozegrały siatkarki z KS „Siatkarz Beskid” Skoczów w Półfinałach Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Młodziczek. Drużyna w składzie Małgorzata Ciężkowska i Karolina Gandor zajęła 4 miejsce w odbywającym się w dniach 13-15 lipca w Starym Sączu turnieju półfinałowym.

Droga do pierwszej czwórki premiowanej awansem do Mistrzostw Polski nie była łatwa. - Na początku podopieczne trenera Janusza Macury zwyciężyły z mistrzyniami województwa opolskiego. W drugim meczu uległy zwyciężczynią całego turnieju drużynie z Wieliczki. W kolejnych trzech meczach dziewczyny spod Kaplicówki wyeliminowały kolejno mistrzynie woj. dolnośląskiego, mistrzynie śląska i mistrzynie małopolski. W meczu półfinałowym drużyna ze Skoczowa ponownie uległa późniejszym zwyciężczynią, a w finale pocieszenia dziewczyny uległy gospodarzom w tie-breaku na przewagi 14-16 – relacjonuje Janusz Macura