Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zagrają dla Kuby

Świąteczne granie czeka drużyny występujące w Okręgówce (gr. Skoczów-Żywiec). Piłkarze Beskidu Skoczów będą gościć w sobotnie (30.03.2024) popołudnie zespół z Wisły. Gospodarze liczą na komplet punktów, ale i na jak największą kwotę zebraną dla Jakuba Dawickiego.

Piłkarze Bartosza Woźniaka premierowe spotkanie 2024 roku rozegrali już przed tygodniem (przyp. red. - zaległe spotkanie z rundy jesiennej), goszcząc zespół z Zebrzydowic. Dość nieoczekiwanie, ekipa spod Kaplicówki podzieliła się punktami ze Spójnią, mimo że do przerwy prowadziła różnicą dwóch bramek (2:2). Następna okazja do pierwszego zwycięstwa w tym roku przytrafi się w sobotnie popołudnie, gdyż skoczowianie podejmą u siebie zespół z Wisły.

Włodarze klubu liczą na sporą frekwencję na trybunach, gdyż w trakcie meczu będzie prowadzona zbiórka. - Podczas meczu odbędzie się zbiórka charytatywna dla Jakuba Dawickiego, który jest zawodnikiem drużyny młodzików i w ubiegłym roku podczas wypadku stracił prawą dłoń. Aktualnie prowadzona jest zbiórka na protezę oraz rehabilitację – informują działacze skoczowskiego klubu. Początek sobotniego spotkania o godz. 14:00.

 

 

 

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: