Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zagłosuj na pisankę (ostatnie minuty głosownia)

Pisanki można ozdobić w przeróżny sposób. Zgodnie z wieloletnią tradycją Portal OX.PL wraz Miejskim Centrum Kultury „Integrator” zapraszamy do przedświątecznego głosowania w konkursie świątecznym „Popisz się pisanką”.

Miejskie Centrum Kultury „Integrator” zaprosiło mieszkańców gminy Skoczów w tym przedszkolaki i uczniów miejscowych szkół, do rozwijania talentów twórczych poprzez wykonanie niezwykłych pisanek. Tegoroczną tradycję tworzenia pisanki, która będzie składać życzenia mieszkańcom Skoczowa w Wielkanoc.

- W tym roku przedmiotem Konkursu Świątecznego "Popisz się...Pisanką", organizowanego po raz dziewiąty przez Miejskie Centrum Kultury "Integrator" w Skoczowie i Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL, jest EKO-pisanka, wykonana w duchu idei upcyklingu (forma powtórnego przetwarzania odpadów, której celem jest ograniczenie konsumpcji i zmniejszenie powodowanych przez nią zmian klimatycznych, dzięki upcyklingowi powstają produkty o wartości znacznie wyższej niż przetwarzane w tym celu surowce) – informuje Miejskie Centrum Kultury „Integrator”.

W ramach konkursu pisanki można podziwiać w naszym serwisie www.pisanki.ox.pl i oddać swój głos na tę najpiękniejszą. Ta z kolei zostanie wyróżniona nagrodą – jej fotografia zawiśnie na specjalnie przygotowanym bannerze świątecznym wraz z nazwiskiem autora i będzie składać wszystkim mieszkańcom i gościom życzenia wielkanocne.Głosowanie trwa do 30 marca do godz. 16.00.

ZAPRASZAMY www.pisanki.ox.pl

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-30 21:18:45
wyśmienity cwaniaczek: sranie w banie w dobie choroby DEBILE
2021-03-30 21:59:32
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Popisz się pisanką... Podskakujący Romek Giertych żeby nie było też się popisał jak najpierw domagał się ukarania hejterów z Soku z Buraka, aby później pomagać twórcy tego profilu i korzystać z jego usług do własnej promocji w internecie
2021-03-30 22:02:20
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Na oxowych trolli klonów krzysztofa mm też przyjdzie pora. „Dziękuję Panie Romanie. Słusznie Pan powiedział na spotkaniu. Też się boję, że Darek powie za dużo… mam jednak nadzieję, że nauczył się, że można czegoś nie pamiętać lub nie wiedzieć. Bardzo to było potrzebne” – pisał Kozak-Zagozda już po nim. Kilka dni później zdradził Giertychowi, że również dostał wezwanie na przesłuchanie i obawia się ewentualnych kar. „Chciałbym się wykpić z tego, że ja to sok” – tłumaczył twórca SokuzBuraka. Oj saletra ty też się nie wykpisz z pomówień!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: