Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zagłosuj na pisankę - jeszcze tylko dziś!

Dziś to już ostatnia szansa, aby zagłosować na pisankę w ramach konkursu ''Popisz się pisanką'', który Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL organizuje z Miejskim Centrum Kultury ?Integrator?.

Jeszcze tylko dziś czekamy na głosy internautów, które wyłonią najpiękniejsza pisankę w ramach konkursu „Popisz się pisanką”, który Miejskie Centrum Kultury „Integrator” ze Skoczowa organizuje wspólnie z naszym portalem. 

Pisanki zgłoszone do konkursu można oglądać i oceniać na www.pisanki.ox.pl. Jeszcze tylko dziś do godz. 17.00 można oddawać głosy.

Do 4 kwietnia czekaliśmy na pisanki wielkanocne, które dostarczane były do skoczowskiego ARTadresu. Teraz trwa etap głosowania na najpiękniejsze jajko wielkanocne. O tym, która pisanka zwycięży i tym samym na ogromnym bannerze złoży mieszkańcom Skoczowa i turystom wielkanocne życzenia decydujecie Wy – klubowicze Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL!

Jak zagłosować? Zaloguj się na portalu, przeglądnij galerię pisanek na www.pisanki.ox.pl i oceniaj! Możesz to zrobić raz w ciągu dnia. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Głosowanie internetowe na stronie www.pisanki.ox.pl odbywa się do od 7-15 kwietnia br. Pisanka, która otrzyma największą średnią z ocen internautów wygrywa, a tym samym zostanie umieszczona na banerze – kartce świątecznej, umieszczonym obok siedziby Miejskiego Centrum Kultury wraz z nazwiskiem wykonawcy i świątecznymi życzeniami, gdzie będzie prezentowana w okresie przedświątecznym i przez Święta Wielkanocne.

Pisanki znajdujące się w galerii są wykonane przez osoby w różnym wieku, piastujące różne stanowiska. Aby sprawiedliwości stało się zadość pisanki nie są podpisane. Wybierzcie więc tą najpiękniejszą!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLENEROWEJ AKCJI ZDOBIENIA PISANEK

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: