Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zagłosuj na pisankę

Pisanki można ozdobić w przeróżny sposób. Zgodnie z wieloletnią tradycją Portal OX.PL wraz Miejskim Centrum Kultury „Integrator” zapraszamy do przedświątecznego głosowania w konkursie świątecznym „Popisz się pisanką”.

Miejskie Centrum Kultury „Integrator” zaprosiło mieszkańców gminy Skoczów w tym przedszkolaki i uczniów miejscowych szkół, do rozwijania talentów twórczych poprzez wykonanie niezwykłych pisanek. Tegoroczną tradycję tworzenia pisanki, która będzie składać życzenia mieszkańcom Skoczowa w Wielkanoc.

- W tym roku przedmiotem Konkursu Świątecznego "Popisz się...Pisanką", organizowanego po raz dziewiąty przez Miejskie Centrum Kultury "Integrator" w Skoczowie i Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL, jest EKO-pisanka, wykonana w duchu idei upcyklingu (forma powtórnego przetwarzania odpadów, której celem jest ograniczenie konsumpcji i zmniejszenie powodowanych przez nią zmian klimatycznych, dzięki upcyklingowi powstają produkty o wartości znacznie wyższej niż przetwarzane w tym celu surowce) – informuje Miejskie Centrum Kultury „Integrator”.

W ramach konkursu pisanki można podziwiać w naszym serwisie www.pisanki.ox.pl i oddać swój głos na tę najpiękniejszą. Ta z kolei zostanie wyróżniona nagrodą – jej fotografia zawiśnie na specjalnie przygotowanym bannerze świątecznym wraz z nazwiskiem autora i będzie składać wszystkim mieszkańcom i gościom życzenia wielkanocne.Głosowanie trwa do 30 marca do godz. 16.00.

ZAPRASZAMY www.pisanki.ox.pl

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-25 20:09:18
Santa_Claus: Święty Mikołaj znalazł w skarpecie takie cudo i chciałby je zgłosić do konkursu: app.box.com/s/5i0xchu34w4rvfvcv1xyauicvl8mz4uo
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: