Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zaginęła Lidia Kacyrz

Z dramatycznym apelem zwróciła się do Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL rodzina pani Lidii Kacyrz z Pogwizdowa, która zaginęła 13 października 2009 br. Poszukiwana wyszła rano ok. 7.00 z domu i do dzisiaj nie powróciła. 

Policja, jak również najbliższa rodzina poszukują LIDII KACYRZ z Pogwizdowa, lat 52, która 13 października ok. godz. 7:00 wyszła z domu i do dzisiaj nie powróciła. Ktokolwiek posiada informacje na temat możliwego miejsca pobytu zaginionej proszony jest o jak najszybszy kontakt pod numerem 696949291, 600579599 lub 997. Rysopis zaginionej: szczupła budowa ciała, wzrost 160 cm, waga ok. 50 kg, włosy ciemny blond, oczy niebieskie. Zdobyte dotychczas informacje wskazują, że w dniu zaginięcia przed godz. 8:00 kobieta była w punkcie przyjmowania opłat "Kaspol" obok poczty w Cieszynie. Wychodząc z domu ubrana była w czarną skórzaną kurtkę, spodnie dżinsowe i popielaty golf. Będziemy wdzięczni za przydatne informacje.

Dodatkowe informacje (16.X 2009)
W dniu zaginięcia pomiędzy godziną 11 a 13 prawdopodobnie była widziana na ulicy Zamkowej w Cieszynie, jak udawała się w stronę Czech. Zaginiona miała przy sobie telefon Samsung X-640 (z klapką)


 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: