Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zadbajmy o naszą przyrodę! Akcja sprzątania wałów wiślańskich w Skoczowie

Czas na wielkie porządki w Skoczowie! Miejskie koło PTTK w Skoczowie oraz Komisja Ochrony Przyrody przy oddziale PTTK ''Beskid Śląski'' w Cieszynie zaprasza skoczowską młodzież do udziału w akcji sprzątania wałów Wisły.

Nie od dziś wiadomo, że wały Wisły są doskonałym miejscem do wyrzucania zużytej tapicerki samochodowej, materacy, ubrań, plastikowych butelek, czy różnorakich papierków. Zadbajmy o to, co w naszym regionie tak piękne – przyrodę.

Akcja odbędzie się 13 kwietnia. Na godzinę 9.00 zaplanowana jest zbiórka uczestników przy krytej pływalni „Delfin” w Skoczowie.

Cała akcja sprzątania wałów ma zakończyć się o godzinie 12.00 w Miejskim Centrum Kultury przy ulicy Targowej 26 w sali „Pod Pegazem”. Wówczas odbędzie się konkurs wiedzy przyrodniczej, gdzie na zwycięzców czekać będą nagrody.

Każdy z uczestników ma zagwarantowany ciepły posiłek. Fundatorami nagród w konkursie jest Nadleśnictwo Ustroń, z kolei o posiłek zadba Urząd Miejski w Skoczowie.

Zapisy trwają do 8 kwietnia do godziny 15.00 w Zespole Jednostek Oświatowych na Małym Rynku lub drogą elektroniczną na pttkskoczow@ox.pl.

PLT

źródło: Ox.pl
dodał: PLT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: