Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zabił matkę?

Powracamy do informacji o zmarłej mieszkance Kończyc Wielkich, której ciało znaleziono w czwartek. Dzisiaj policja potwierdziła - to było zabójstwo.
W miniony czwartek rodzina Zofii Berek prosiła nas o zamieszczenie informacji na portalu OX.pl o trwających poszukiwaniach zaginionej. Niestety, po kilku godzinach policja odkryła zwłoki poszukiwanej. Policjanci znaleźli ciało kobiety, której zaginięcie wcześniej zgłoszono. 62-letnia mieszkanka Kończyc została znaleziona na terenie swojej posesji – relacjonował w piątek rzecznik cieszyńskiej policji. W piątek policja poinformowała, że w związku z tą sprawą zatrzymany został mężczyzna.
 
Dzisiaj rzecznik policji st. asp. Rafał Domagała potwierdził, że kobieta została zamordowana. Zatrzymany w to 25-letni mężczyzna. Został on już przesłuchany, usłyszał prokuratorskie zarzuty zabójstwa, do których się nie przyznał. - mówi.
 
Ciało zmarłej zostało znalezione w przydomowym szambie. Jak wynika z wstępnych wyników sekcji zwłok, do śmierci doszło przy udziale osób trzecich. Podejrzany został aresztowany tymczasowo na trzy miesiące.
 
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, 25-latek to syn ofiary. Grozi mu 25 lat więzienia a nawet dożywocie.
 
JB
 

Aktualizacja godzina 13:15

 

Jak potwierdza rzecznik prasowy bielskiej Prokuratury Okręgowej prok. Małgorzata Borkowska – zatrzymany to syn kobiety. Jak wykazała sekcja zwłok, kobieta była dotkliwie pobita, jednak jak mówi prok. Borkowska - Przyczyną śmierci uduszenie, to wiemy po sekcji zwłok.

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: