Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Za darmo skorzystało już ponad 400 osób

Jak podsumowały Koleje Śląskie, w lipcu prawie 400 osób skorzystało z bezpłatnych przejazdów weekendowymi pociągami pomiędzy Ustroniem i Wisłą Głębce. Z oferty można skorzystać do końca wakacji.

Przewoźnik wspólnie z władzami Wisły i Ustronia postanowili na czas wakacji zwiększyć liczbę pociągów kursujących w weekendy pomiędzy tymi dwiema miejscowościami. Umożliwiono także turystom bezpłatne przejazdy weekendowe wszystkimi pociągami należących do Kolei Śląskich na tej trasie – na podstawie specjalnych kuponów dystrybuowanych m.in. przez wybrane wiślańskie i ustrońskie ośrodki wypoczynkowe. Dla osób, które nie posiadają kuponów rabatowych, obowiązuje normalna taryfa. - W samym tylko lipcu, na podstawie bezpłatnych kuponów, przewieźliśmy prawie 400 osób. Z oferty można jeszcze skorzystać do 1 września (włącznie). Serdecznie zachęcamy do wycieczki w malownicze rejony Beskidu Śląskiego i wypoczynku na łonie natury – informują KŚ.

Kampania „Wisła, Ustroń – zostaję dłużej, dostaję więcej” to projekt, w którym zniżkami i ofertami specjalnymi nagradzany jest co najmniej kilkudniowy pobyt turystów w tych dwóch miejscowościach wypoczynkowych.

(red/mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: PL

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: