Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Z Wisły na Igrzyska !

Siódme i ósme zawody z cyklu Polbank Cup rozegrane zostaną w dniach 11-12 lutego 2011 na trasach biegowych Centralnego Ośrodka Sportu w Wiśle-Kubalonce.
 
Pierwotnie impreza miała się odbyć w Dusznikach-Zdroju, jednak z powodu braku śniegu została przeniesiona w Beskidy.
Pierwszego dnia rywalizacji (11.02) zaplanowano biegi interwałowe techniką dowolną. Dystans 10 km będą mieli do pokonania seniorzy, juniorzy A i juniorzy B oraz seniorki, juniorki A i juniorki B. Dla juniorów C i juniorek C przewidziano bieg o długości 5 km, a dla juniorów D i juniorek D – 3 km. Dzieci z kategorii junior E i juniorka E zmierzą się na dystansie 2,5 km. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 8:30.

W drugim dniu zawodów na uczestników czeka nowość – biegi w stylu dowolnym ze startu masowego. Dystanse będą takie same jak dzień wcześniej. Sobotnie zawody rozpoczną się także o 8:30.

Najwięcej punktów w indywidualnych klasyfikacjach generalnych (po 580) zdobyły po dotychczas rozegranych sześciu biegach: Małgorzata Żółkiewska (MULKS Tomaszów Lubelski) w kategorii juniorka C oraz Izabela Marcisz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) w grupie wiekowej juniorki E. W klasyfikacji klubowej prowadzi MULKS Tomaszów Lubelski.


(JB)
źródło: mat. prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: