Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Z więzienia do nowej rzeczywistości

Zmieniająca się sytuacja epidemiczna wpływa na zmieniające się przepisy porządkowe i sanitarne wprowadzane przez administrację rządową. W tej nowej rzeczywistości muszą się odnajdywać skazani zwalniani z zakładów karnych.

Na zetknięcie się z nowymi realiami pomagają się im przygotować m.in. policjanci z bielskiej komendy. Skazani odbywający karę w bielskim oddziale Zakładu Karnego w Cieszynie spotkali się z jednym z policyjnych profilaktyków bielskiej komendy. Prelekcja z uwagi na obowiązujący nas wszystkich reżim sanitarny odbyło się on-line.

- Mundurowy omówił z osadzonymi aktualne przepisy porządkowe wprowadzone w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa oraz obowiązujące zalecenia sanitarne, z jakimi mogą się spotkać po opuszczeniu zakład karnego. Policjant odpowiadał na pytania zadawane przez skazanych dotyczące obowiązującego w tej materii prawa - informuje KMP w Bielsku Białej.

Red.

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-06-03 19:30:07
krzysztof.nm: już niedługo zaczną się transfery w drugą stronę, ze starej rzeczywistości PiS-mafii do więzień - ciekawe, jak będą przygotowani nimi objęci
2020-06-03 20:18:44
politykier: krzy-sio+ Niektóre ZAKŁADY są znane z rozkwitu nieheteronormatywnych relacji... zachowując konsekwencję logiki prezentowanej przez pewne środowiska, owe miejsca ich zdaniem moglibyśmy przedstawić jako ODSKOCZNIĘ do swoiście rozumianego "postepu"...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: