Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Z rodzina najlepiej

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu - mówi popularne przysłowie. Oni jednak udowadniają, że z rodziną można rozkręcić niezły biznes. Od 19-20 kwietnia w Bielsku?Białej odbywa się Kongres Firm Rodzinnych.

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej zaprasza na Kongres Firm Rodzinnych, który dziś i jutro odbywa się w Hotelu MAGURA przy ul. Żywieckiej 93 w Bielsku-Białej. Uczestnicy kongresu będą zajmować się tematyką zwartą w trzech głównych blokach tematycznych: finanse, ekonomia, polityka kredytowa, dotacje unijne; zarządzanie (systemy ERP, BI), informatyzacja, internet  w biznesie; zagadnienia prawne: własność, sukcesja.

Podczas kongresu zaplanowano wystąpienia m.in. prof. Andrzeja Bliklego, Pani Małgorzaty Handzlik (Posłanki do Parlamentu Europejskiego specjalizującej się w tematyce przedsiębiorczości), Ekonomisty ING Pana Rafała Beneckiego, Pana Grzegorza Turniaka.

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej przygotowując Kongres Firm Rodzinnych ma na uwadze rosnącą rolę tego typu przedsiębiorstw w polskiej gospodarce i specyficzne problemy nurtujące firmy rodzinne, niezależnie od ich od wielkości. Kongres będzie platformą wymiany informacji oraz integracji firm. Zorganizowane bloki tematyczne dają możliwość  przekazania profesjonalnych informacji, specjalnie pod katem tego typu firm.

Kongres odbywa sie pod patronatem prasowym OX.PL.

Szczegółowy program znajduje się TUTAJ! 

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: