Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Z prezentami dla… policjantów

Z prezentami i uśmiechami, jak prawdziwi mikołaje, zawitały dzieci na skoczowski posterunek w ramach akcji „Mikołajkowe dzięki”.

Skoczowskich policjantów spotkała 6. grudnia niezwykła niespodzianka.

- Policjanci ze Skoczowa nie spodziewali się takich odwiedzin, jak te, które miały miejsce dziś rano, w mikołajkową środę . Mundurowych oraz pracowników cywilnych odwiedziły dzieci skoczowskiej szkoły i wręczyły pisemne podziękowania za służbę oraz własnoręcznie wykonane upominki świąteczne – relacjonuje podkomisarz Krzysztof Pawlik, oficer prasowy cieszyńskiej KPP.

Policjanci odwdzięczyli się słodyczami małym „mikołajkom”.

Dzieci przygotowały rónież specjalny list, który został wręczony policjantom:

„Szanowni Pracownicy komisariatu Policji w Skoczowie

„Mikołajkowe dzięki” to prowadzona od kilku lat w naszej szkole akcja, podczas której dziękujemy osobom, które w życiu codziennym służą drugiemu człowiekowi. W tym roku pragniemy wyrazić nasze uznanie dla Waszej pracy. Dziękujemy za dbanie o nasze bezpieczeństwo i pomoc w różnych sytuacjach. Mamy nadzieję, że wykonane przez nas upominki sprawią Wam radość.”

Życzymy Spokojnych Świąt Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Skoczowie”

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

11
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-12-06 18:02:57
sierżant_Niemyty_Wycior: żenada
2023-12-06 18:39:27
Jerzy Ciesler: Masz rację. Żenada, że możesz się wypiwiadać i obrażać dzieci
2023-12-06 18:43:57
sierżant_Niemyty_Wycior: ciesler raczej nie zrozumiałeś, pewnie jesteś policjantem
2023-12-07 11:33:31
Jerzy Ciesler: Widzę, że bawi cię obrażanie innych. Na całe szczęście z tym bólem musisz żyć ty, nie ja. Proszę tylko wytłumacz szerzej Pani Opiekunce i dzieciom, o których można przeczytać powyżej, że to co zrobili to wg ciebie żenada. Krótko i rzeczowo
2023-12-07 16:40:59
sierżant_Niemyty_Wycior: Ciesler opanuj się - prosisz się to ci napiszę co każdy średnio rozgarnięty rozumie tu bez słów: ta cała nadmuchana tanią jak z czasów PRL-u czy PiS propagandą impreza to zwykły policji i pani opiekunki LANS Z WYKORZYSTANIEM dzieci ze szkoły specjalnej; dziwić się można pierwszym i drugiej że się decydują na takie numery - dzieci nie tylko ze szkół specjalnych nie mają prawa w tym wieku mieć pojęcia o co chodzi z tą policją i nie mają, to nie dzieci ten list pisały, nie dzieci inicjatywa to była, jedna wielka obłuda i zakłamanie, jeśli to metoda wychowawcza to żywcem z sowieckich podręczników Makarenki zerżnięta - a to, że polska policja ma najgorsze w historii III RP notowania, i że właśnie dzisiaj ucieka z niej jak szczur na wypasioną dzięki służbie dla Partii emeryturę w atmosferze skandalu komendant główny, to robaczywa wisienka na tym zakalcowatym torcie - żenada to bardzo delikatne określenie w tym przypadku
2023-12-07 18:15:35
sierżant_Niemyty_Wycior: Ciesler przekaż proszę dzieciom i pani opiekunce najnowsze informacje na temat polskiej policji: nadal trwa śledztwo w sprawie granatnika, który w grudniu ubiegłego roku odpalił w gabinecie gen. Szymczyk. W jego gabinecie znaleziono trzy granatniki i kilka butelek wysokoprocentowego alkoholu. Śledczy ustalają również, czy pacjenci szpitala MSWiA nie byli narażeni na niebezpieczeństwo po przywiezieniu do placówki gen. Szymczyka.
2023-12-07 18:16:47
sierżant_Niemyty_Wycior: i jeszcze troszkę: Szymczyka zastąpi na stanowisku jego zastępca Paweł Dobrodziej, który w latach 2017-2021 był szefem Komendy Stołecznej Policji. Jest znany przede wszystkim jako dowódca komendy w czasie największych strajków kobiet. Pod jego nadzorem pracowały jednostki policji, które często w brutalny sposób tłumiły protesty. Osobiście nadzorował prowadzone przez policję działania przeciwko protestującym pod siedzibą TVP 18 listopada 2020 roku. Wówczas jeden z członków Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji "BOA" używał pałki teleskopowej wobec przypadkowych osób.
2023-12-07 18:19:46
sierżant_Niemyty_Wycior: aha, i dopytaj panią opiekunkę czy skoczowscy policjanci też jeździli pacyfikować opozycyjne demonstracje, obstawiać miesięcznice kretyńskie i norę kurdupla na Żoliborzu, na pewno dużo opowiadali o swojej służbie
2023-12-08 22:30:37
Jerzy Ciesler: Oj, ciężkie masz życie...mialo byc krótko, zwięźle i na temat powyżej, a ty z granatnikiem... życzę Ci, żeby cię w życiu coś dobrego spotkało. Może i ciebie kiedyś ktoś doceni , ktoś podziękuje za to jaki jesteś, a może po prostu że jesteś ;)
2023-12-09 03:39:40
sierżant_Niemyty_Wycior: oj ciesler głąba rżnięcie też zajęcie, takie masz życie - miało być och i ach a wyszła żenada, krótko zwięźle i na temat udajesz, że nie widzisz, i jeszcze granatniki ci nie pasują - bo co? bo nic się nie stało? - ta pani opiekunka powinna od przełożonych dobrze po uszach dostać, a policjanci no cóż, to nie szkoła specjalna, chyba już zrozumieli że przekroczyli granicę przyzwoitości i na przyszłość pomyślą zanim się do zdjęć ustawią
2023-12-13 18:40:54
Jerzy Ciesler: Żal mi ciebie... naprawdę. Życzę Ci dużo zdrowia, w każdym jego wymiarze :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: