Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Z niespodzianką w Domu Dziecka w Cieszynie

Nietypowa, ale pełny radości i prezentów była wizyta myśliwych w… Domu Dziecka w Cieszynie. Przynieśli dobre nastroje i siatki prezentów wychowankom tej placówki.

4 czerwca 2024 r Łowczy Okręgowy Grzegorz Siwiec, członkowie Komisji Kultury i Promocji Łowiectwa przy ZO PZŁ w Bielsku-Białej Kinga Sporek, Barbara Gajer-Marek, Tomasz Pieczonka, Michał Pszczółka, Marek Kwiczala oraz przedstawiciel KL Granica w Zebrzydowicach Waldemar Kawik sprawili ogromną niespodziankę dzieciom z Domu Dziecka w Cieszynie.

- W dobrych nastrojach z siatkami pełnymi prezentów udali się wypełniać misję z okazji Dnia Dziecka. Prezenty ufundowane zostały przez ZO PZŁ w Bielsku-Białej, Koło Łowieckie Granica w Zebrzydowicach oraz anonimowego sponsora. Taki dzień zdarza się tylko raz w roku, bo tylko raz w roku jest Dzień Dziecka. Tę niepowtarzalną okazję do obdarowania dzieci postanowili wykorzystać myśliwi. Organizatorzy byli w stałym kontakcie z pracownikami placówki i wiedzieli czego potrzeba dzieciakom. Za zebrane pieniądze zostały zakupione bony podarunkowe – informuje Polski Związek Łowiecki - Zarząd Okręgowy w Bielsku-Białej.

 

NG/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-06-07 12:56:32
kamila222216: Fajna niespodzianka dla dzieci. Dziękujemy Wam
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: