Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Z Kalkuty do Brennej

Konsul honorowy RP w indyjskiej Kalkucie Joydeep Roy, wraz z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach zwiedzali Brenną. Gmina liczy na promocję.

W poniedziałek, 13 maja przedstawiciel Konsulatu Honorowego RP w Kalkucie (Indie) Joydeep Roy wraz z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach gościli w Brennej. 

Joydeep Roy, Przedstawiciel Konsulatu Honorowego RP w Kalkucie od 2006 roku jest Głównym Urzędnikiem Konsularnym Konsulatu Honorowego RP w Kalkucie w Indiach, którego celem jest promowanie, rozwijanie i wzmacnianie relacji między Polską a Bengalem Zachodnim (Indie).

- Spotkanie miało wyjątkowy charakter turystyczno-promocyjny, podczas którego zaprezentowaliśmy nasze najpiękniejsze atrakcje. Wspólnie zwiedziliśmy Chlebową Chatę, Beskidzki Dom Zielin "Przytulia", Muzeum Zofii Kossak-Szatkowskiej oraz Halę Jaworową. To niezwykłe miejsca, które chcemy pokazać światu! – informują włodarze gminy, licząc, że Brenna pokaże się światu: - Jesteśmy podekscytowani możliwościami rozwoju turystycznego naszej gminy i czekamy na kolejne spotkania, które pomogą promować nasze piękne regiony.

 

NG/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-05-14 15:29:40
xfactor: Byle ta promocja Hali Jaworowej nie wyszła jej na niekorzyść. Mam nadzieje że Wójt tak po prostu chciał się pochwalić naszym pięknym darem natury i nie miał w głowie jakiegoś niecnego planu związanego z nią.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: