Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Idź do szpitala na Dzień Otwarty

Szpital Śląski w Cieszynie zaprasza na Dzień Otwarty. Szpital otworzy swoje drzwi w najbliższą sobotę 18 maja. Każdy będzie mógł odwiedzić placówkę.

 


Władze szpitala powiatowego zapraszają na Dzień Otwarty Szpitala Śląskiego w Cieszynie!

- Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 18 maja, o godz. 10:00 i jest częścią inicjatywy Związek Szpitali Powiatowych Województwa Śląskiego pod hasłem „Szpitale Powiatowe najbliżej pacjenta”. W programie zaplanowano wykłady i prelekcje na temat zdrowia, które poprowadzą nasi wykwalifikowani specjaliści. Będzie to doskonała okazja do zdobycia rzetelnej wiedzy o zdrowiu oraz nowoczesnych metodach leczenia, które oferujemy - informuje szpital.

Przyszli rodzice będą mogli dowiedzieć się także więcej o Szkole Rodzenia, funkcjonującej w szpitalu oraz zwiedzić Oddział Ginekologiczno-Położniczy.

Ponadto w Poradni Okulistycznej będzie można przeprowadzić bezpłatne badania przesiewowe w kierunku zaćmy. Osoby, które po badaniu otrzymają kwalifikację do leczenia szpitalnego, będą mogły od razu na miejscu zapisać się na konkretny termin zabiegu usunięcia zaćmy.


Szpital Śląski w Cieszynie zaprasza do sali konferencyjnej (parter, pawilon diagnostyczno-zabiegowy) w sobotę 18 maja, godz. 10:00.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: