Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Z istebnianką w składzie

Na ostatni weekend listopada (27-29) zaplanowano inaugurację Pucharu Świata w biegach narciarskich. W fińskiej Ruce powinniśmy zobaczyć w akcji m.in. Magdalenę Kobielusz z Istebnej.

Jak donosi portal sportsinwinter.pl, do Finlandii udadzą się cztery podopieczne Martina Bajcicaka i Justyny Kowalczyk. Biało-czerwone barwy będą reprezentowały Izabela Marcisz, Monika Skinder, Weronika Kaleta oraz Magdalena Kobielusz.

Dla 19-letniej istebnianki będą to pierwsze zmagania w Skandynawii w ramach Pucharu Świata, w którym zadebiutowała w ubiegłym sezonie podczas zawodów w Oberstdorfie. Kobielusz nie punktowała w PŚ, ale warto wspomnieć choćby o jej tryumfie w cyklu Slavic Cup 2019/20.

Inaugurację Pucharu Świata w biegach narciarskich zaplanowano na ostatni weekend listopada (27-29.11). Zawodniczki najpierw będą rywalizowały w sprincie, dzień później będą miały do pokonania 10 kilometrów stylem klasycznym, a na zakończenie weekendu znowu przebiegną 10 km, ale tym razem stylem dowolnym (bieg pościgowy).

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: