Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Z burmistrzem bez anonimowości

Burmistrzowi Cieszyna bardzo zależy na dobrej komunikacji z mieszkańcami miasta, dlatego też w ostatnim wydaniu 'Wiadomości Ratuszowych' opisuje w jaki sposób ma zamiar realizować ten cel.

- Bardzo mi zależy na dobrej komunikacji pomiędzy mieszkańcami Cieszyna, a ich przedstawicielami we władzach samorządu miejskiego. Stąd, jako burmistrz Cieszyna, pragnę utrzymać te formy kontaktu, które dotychczas się sprawdzały. Innym formom zostanie nadany nowy charakter, a jeszcze inne zostaną wprowadzone niebawem w życie. – informuje burmistrz Cieszyna Ryszard Macura.

Nie zabraknie m.in. spotkań z mieszkańcami. Najbliższe takie spotkanie odbędzie się   w czwartek 8 stycznia 2015 r. o godz. 17.00 w Sali Lustrzanej i ma być poświęcone przede wszystkim prezentacji zadań, które czekają  miasto w najbliższym czasie oraz prezentacji sposobu komunikowania się władz z mieszkańcami. Kolejne w formie otwartych konferencji zaplanowano na 19.02.2015, 11.06.2015 i 08.10.2015

Burmistrz i jego zastępca oraz sekretarz nadal będą do dyspozycji mieszkańców w każdy wtorek w godz. 11.30-15.30. Pamiętać trzeba jednak o tym, ze zainteresowanych tą formą kontaktu nie brakuje, dlatego należy wcześniej umawiać się osobiście lub telefonicznie w sekretariacie. 

Nadal  też będzie można zadawać pytania burmistrzowi drogą elektroniczną. - Przy czym regulamin tej formy kontaktu przewidywał będzie wyeliminowanie anonimowości. Zadający pytanie występował będzie pod swoim imieniem i nazwiskiem, podobnie zresztą jak odpowiadający burmistrz lub w jego imieniu urzędnik – nie będą anonimowi. – zaznacza urząd. 

Informacji oczywiście nie zabraknie także na stronach internetowych miasta i profilu społecznościowym FB. 

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: