Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wyżył się na infokiosku

20-letni Niemiec zdewastował infokiosk w Bąkowie. Wandal został już zatrzymany przez funkcjonariuszy z komisariatu w Strumieniu. Straty, oszacowano wstępnie na blisko 3 tysiące złotych.
Jak informuje cieszyńska komenda policji, do zdarzenia doszło w minionym tygodniu. Strumieńscy policjanci zostali poinformowani o uszkodzeniu infokiosku w Bąkowie. Nieznany sprawca w nocy z czwartku na piątek zdewastował terminal informacyjny. Straty jakie spowodował oszacowano na kwotę około 3.000 zł.
 
Praca operacyjna strumieńskich mundurowych doprowadziła ich do wandala. Został namierzony i zatrzymany. Sprawcą okazał się 20-letni obywatel Niemiec. Zanim uszkodził infokiosk spożywał alkohol. Zatrzymany odpowie za zniszczenie mienia, za co grozi kara nawet do 5 lat więzienia. Za spowodowane szkody będzie musiał zapłacić z własnej kieszeni.
 
Cieszyńska policja informuje także o piątkowym wypadku, do którego doszło po południu w Cieszynie. Na skrzyżowaniu ulic Bielskiej i Stawowej zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierowca audi, 30- letni mieszkaniec Zawiercia nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu samochodowi megane, którym kierował 31-letni mieszkaniec Cieszyna – informuje aspirant Rafał Domagała rzecznik cieszyńskiej policji.
 
W tym wypadku ranni zostali obaj kierujący oraz trójka pasażerów renault megane. Pięć osób z obrażeniami trafiło do cieszyńskiego szpitala.
 
JB
źródło: OX.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: