Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wytańczony sukces jaworzanina

19-letni Kacper Bożek z Jaworza pochodzi z rodziny z tanecznymi korzeniami. Taneczna pasja zaprowadziła go do programu ''You Can Dance''.

W ostatnim odcinku programu You Can Dance Kacper zachwycił jurorów swoim występem, trafiając do grupy kilkudziesięciu najlepszych tancerzy z całej Polski i zdobył bilet do Sewili na warsztaty z najlepszymi światowymi choreografami, którzy z pośród wszystkich wybiorą finałową grupę tancerzy występujących w programach na żywo.

Na co dzień utalentowany Jaworzanin oprócz nauki w klasie maturalnej cieszyńskiego „gastronoma” tańczy w Bielskiej grupie tanecznej Advance, z którą zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia na Ogólnopolskich festiwalach tańca. Uczestniczy w wielu warsztatach i ciężkimi treningami stale szlifuje swoje umiejętności. - Tata Kacpra Ryszard zaszczepił w swych dzieciach miłość do tańca i tą drogą szła cała czwórka rodzeństwa. Największe taneczne osiągnięcia ma starszy brat Szymon. Jest 15-krotnym Mistrzem Czech w Tańcu Towarzyskim, a teraz już spełnia się jako instruktor w swoim Studio Tańca Passo w Cieszynie. Natomiast Kacper jako jedyny przełamał rodzinną tradycję i zaczął trenować i spełniać się w Tańcu Współczesnym – mówi Ewelina Bożek. Występ Kacpra w TVN obejrzeć można tutaj

(indi)

źródło: ox.pl
dodał: BT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: